30 Ocak Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

30 Ocak Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

30 Ocak Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 30 Ocak Cumartesi 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 30 Ocak Cumartesi 2021

30 Ocak Cumartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

bugün uzun yolculuklar, yüksek eğitim, medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerinde kısa süreli karışıklıklar olabilir, fakat sonrasında alacağın desteklerle yoluna devam edebilecek, uzun vadede sonuç getirecek adımlar atabileceksin.  Görüş ve düşüncelerinle sosyal çevrende kendini ifade edebileceksin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

borç ve alacaklarla ilgili planlarında yaşanan aksamalar uzun süreli olmayacağından, hedeflerinden vazgeçmemelisin. Finansal sorumluluklar üstünde baskıya yol açsa da iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı krizleri aşmanı ve ilerlemeni sağlayacaktır.

30 Ocak Cumartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle arandaki kısa süreli belirsizlik, kararsızlık ve hayal kırıklığına yol açabilir. Ortak yaptığın işlerde karşı taraftan fazla beklenti içine girmeden, fikir ve görüşlerini paylaşarak uzun vadeli, sağlam iş birlikleri geliştirebilirsin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

gün içinde çalışma arkadaşlarınla aranda düşünce farklılıkları ortaya çıkabilir. Üstünde çalıştığın işlerde kısa süreli aksamalar olsa da görevlerini yerine getirebilir, özellikle finansal alanda başarılı sonuçlar alabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Sağlığını olumlu etkileyecek adımlar atabilirsin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

bugün romantik duygularda karmaşa yaşayabilir, finansal risklerin getirdiği belirsizliklerle uğraşabilirsin. Fakat eşinden, ortağından ya da danıştığın kişilerden alacağın desteklerle uzun vadeli kalıcı adımlar atabilirsin. Her ne kadar girişimlerinin sonuçlarını hemen alamasan da sonrasında başarı kazanabileceksin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

eve ve aileye dair girişimler ön plana çıkabilir fakat beklentilerinin karşılanmaması belirsizliğe yol açabilir. Sorumluluklarının bilincinde olarak planlarını uygulayabilir, çalışma ortamında başarı kazanabilirsin. Kısa süreli kararsızlık yaşasan bile alternatif çözümler üretebilirsin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün iletişim trafiğinde karmaşa yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar ve hatalı bilgiler çalışma ortamında gerilime neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kontrolü ele alarak üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırabilirsin. Sevdiklerinle aranda sağlıklı ve uzlaşmaya dayalı bir iletişim kurabilirsin

30 Ocak Cumartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

finansal sorumluluklar ve risk aldığın yatırımlarda yaşanan belirsizlikler sorunlara neden olabilir. Ödemelerini zamanında yapmak için sarf ettiğin çaba ailenin de desteğiyle başarıyla sonuçlandırılabilir. Yeteneklerini kullanarak uzun vadede kalıcı başarılar elde edebilirsin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

güne kararsız ve belirsizlik içeren enerjilerle başlasan bile sonrasında girişimlerde bulunmak ve yaşamına dair uzun soluklu kararlar almak isteyebilirsin. Yakın çevrenin desteğiyle hedeflerine doğru ilerleyebilecek, kendini doğru ifade edebilecek ve fikir alışverişlerinden bilgi sahibi olabileceksin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 sabah saatlerinde çok kararlı ve hedef odaklı olsan bile sonrasında aldığın haberler kafanın karışmasına ve kararsızlık yaşamana yol açabilir. Olayların gelişimi senin kontrolünde olmayabilir, gizli ve kadersel gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün eyleme geçmemeli, dedikoduların iç yüzünü anlamaya çalışmalısın.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün hedef ve ideallerin doğrultusunda girişimlerde bulunmak isteyebilir, arkadaşlarınla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsin. Fakat ekonomik konularla ilgili belirsizlikler kafanı karıştırabilir. Aslında kendini iyi ifade edebileceğin ve yaşamını ilgilendiren kararlar alabileceğin bir süreçtesin.

30 Ocak Cumartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

iş ve sosyal hayatında yaşanan hareketlilikten hemen istediğin sonuçları alamayabilirsin. Kariyerinde ilerlemek için görevlerini yerine getirmeye çabalarken seni destekleyen kişilerin varlığı ile daha rahat adım atabileceksin. Ancak bu arada kulislere kulak kabartmalı ve olayların iç yüzünü anlamaya çalışmalısın.

Denizli Oto Ekspertiz