31 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

31 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi

Bugün Tüm Burçların 31 Ekim 2022 Pazartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim
31 Ekim 2022 Pazartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 31 Ekim 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 31 Ekim 2022 Pazartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim
Bugün Tüm Burçların 31 Ekim 2022 Pazartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim

Sevgili Koç; duygularının inişli çıkışlı olduğu ve bilinçaltında pişmanlıklar yaşayacağın bir gün geçirebilirsin. Seni duygusallığa iten ve fedakarlığa sürükleyen koşullar hassaslaşmana neden olabilir. Kontrolün dışında gelişebilecek bazı durumlar ise finansal olarak seni olumsuz etkileyebilir. B planı yapmak durumunda kalabilirsin.

Sevgili Boğa; başkalarından gelecek önerileri değerlendirmeye almanda yarar var. İdeallerinle ilgili seni kararsızlığa sürükleyen koşulları belki bir bilenden destek alarak kolayca çözebilirsin. Günün geç saatlerinde parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler duygularında dalgalanmalara yol açabilir.

Sevgili İkizler; iş hayatında veya sosyal yaşamında ortaya çıkan belirsizlikler konsantrasyonunda dağınıklığa neden olabilir. Özellikle akşam saatlerinde ilişki ve iş birliklerinde engellerle karşılaşabilirsin. Karşındaki kişilerin mesafeli tavırları daha gerçekçi olmanı gerektirebilir.

Sevgili Yengeç; kararlarını duyguların doğrultusunda alman seni bazı ikilemlerde bırakabilir. Henüz netlik kazanmamış koşullar nedeniyle önünü göremeden ilerlemen söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde seni kendine getirecek gelişmeler sayesinde gerçekleri görerek hareket etmen mümkün olabilir.

Sevgili Aslan; bugün koşulların belirsizliği veya öngöremediğin bazı durumlar dolayısıyla alacak ve borçlarla ilgili ufak çaplı bir kriz yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal olarak fazla hassas ve kırılgan olman fazlaca alıngan davranmana yol açabilir. Sorunlarla mücadele etmeyi bırakmamalısın.

Sevgili Başak; karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay seni empati kurmaya zorlamakta. Sevdiklerine duyarlılık ve hassasiyetle yaklaşmak istemene rağmen onların güçsüzlüğü seni yorabilir. Ayrıca bugün verilen sözlerin yerine gelmemesi de tavırlarının değişmesine yol açabilir.

Sevgili Terazi; yerine getirilmesi gereken pek çok iş ve görevin olabilir. Ancak bedenen ve zihnen bu tempoya dayanma gücünü bulmakta zorlanabilirsin. Belki bir es vermek dinlenmek iyi gelebilir. Akşam saatlerinde yurt dışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili gelişmelerde karşılaşacağın engelleri aşman gerekebilir.

Sevgili Akrep; bugün duygularına kapılabilir, sadece hislerinle hareket edebilirsin. Aşka dair hayallerinin yerine gelmesi biraz zor olacak gibi görünüyor. Akşam saatlerinde su yüzüne çıkan gerçeklerle düşüncelerinde biraz olsun netleşebilirsin. Finansal alanda yaşadığın zorlukları yaratıcı yönünü kuvvetlendirerek aşabilirsin.

Sevgili Yay; içinde bulunduğun değişken koşullar dolayısıyla kendinden emin hareket etmekte zorlanabilirsin. Evinle ya da ailenle ilgili bir gelişme ise seni fedakarlığa ve tavizkar davranmaya itebilir. Akşam saatlerinde ipleri ele alabilir, şartları arzu ettiğin gibi şekillendirebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün akıl karışıklığına neden olabilecek olaylar yaşayabilirsin. Söylenenleri algılamakta güçlük çekebilir veya karar alırken ikilemde kalabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkinde de seni duygusallaştıran durumlar gelişebilir. Akşam saatlerinde kontrolün dışında gelişebilecek olası durumlara karşı temkini elden bırakmamalısın.

Sevgili Kova; bugün parasal konularda koşulların dalgalanmalara müsait olabilir. Alacak ve borçlarla ilgili seni bazı şeylerden feragat etmeye yönelten durumlar ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde gelecek hedeflerinle ilgili kendine yeni bir bütçe hazırlaman gerektiği kararını alabilirsin.

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay kendini rahat ifade etmene zemin hazırlarken bir yandan da duygusal dalgalanmalar yaşamana yol açabilir. İş ve sosyal yaşamında üzerine aldığın sorumlulukları yerine getirirken güçlük çekebilirsin. Akşam saatlerinde hayal dünyasından çıkıp daha gerçekçi olmanı gerektiren gelişmeler yaşaman mümkün.