31 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

31 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

31 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 31 Ocak Pazar 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 31 Ocak Pazar 2021

31 Ocak Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

hem zihinsel hem de duygusal olarak abartmaya meyilli bir günde olduğundan planlı hareket edemeyebilir, aklına eseni hemen yapmak isteyebilirsin. Ancak neşenin yerinde olması karmaşık durumlar yaşasan dahi üstesinden gelmeni kolaylaştıracaktır. Risk ve yüksek enerji gerektiren durumlar hoşuna gidebilir.

31 Ocak Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün karşına çıkan yatırım ve kazanç fırsatlarını kaçırmamak için acele edebilir, fazladan risk alabilirsin. Seni destekleyen ve koruyan kişilerle bir arada olduğun içinde iyimser davranıyor olabilirsin. Bir süredir beklediğin ödemeleri almak için uygun bir zamandasın.

31 Ocak Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 karşıt burcundaki gezegen yoğunluğu koşulları senin yönlendirmekte zorlanacağına başkalarıyla beraber adım atman gerektiğine işaret ediyor. Ancak seni destekleyen, cesaretlendiren ve heveslendiren ilişkiler yaşaman, ufkunu açacak ve sana fırsatlar getirecektir.

31 Ocak Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bir süredir bedensel sağlık konusunda disiplinli olmaya çalışsan bile bugün kendine izin vermek isteyebilir ve yemeyi içmeyi fazla kaçırabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerde ya da akrabalarda gelişen ilişkiler yaşamını kolaylaştıracağı gibi motivasyonunu ve iyimserliğini de artırabilir. Kariyerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

31 Ocak Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

romantik ilişkilerde hızlı ve keyifli gelişmelerin olabileceği bir gündesin. Yaratıcılık gerektiren konularda son derece başarılı olabilir, enteresan fikirler geliştirebilirsin. Çok iyimser olacağından yaşamdan keyif almaya yönelebilir, seni mutlu edecek uğraşların peşinden gidebilirsin ancak tepkilerin abartılı olabilir.

31 Ocak Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

hem iş hem de özel yaşamındaki gelişmeler umutla dolmana ve kendini iyi hissetmene neden olabilir. Özellikle finansal alandaki gelişmeler beklenmedik şekilde lehine olabilir. Gayrimenkul alım satımında da şansın yaver gidebilir, ailenle keyifli bir zaman geçirebilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

iletişim trafiğinin hızla artması kanalların karışmasına yol açabilir. Büyük vaatlerde bulunabilir ya da abartılı sözlere kanabilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerin heveslendirmesiyle çıktığın yollardan mutluluk duyabilir, ani ve sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün paran hiç bitmeyecekmiş gibi harcama yapabilir, finansal alanda oldukça iyimser bir tavırda olabilirsin. Gelişmeler seni risk almaya da itebilir. Ödeme planı yaparken ya da bütçeni düzenlerken daha dikkatli olmalısın ama kazançlı çıkacağın bir işi de kısa sürede sonuçlandırabilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

birçok gezegen burcunda ilerlerken kendini çok güçlü ve enerjik hissedebilirsin. Bütün kontrolün sende olması özellikle aşk ilişkilerinde beklenmedik hamleler yapmana neden olabilir. Yaşamdan keyif alacağın, ancak fazla risk içeren girişimlerde bulunabilir, duygularını abartılı bir şekilde ifade edebilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

  çevrenden gizlediğin gelişmeler seni içten içe çok mutlu etse bile ser verip sır vermeyebilirsin. Düşmanlarına karşı bir zafer kazanabilir, girdiğin rekabetten kadersel gelişmeler sayesinde başarıyla çıkabilirsin. Henüz açığa çıkmaya hazır olmasan da ailenle paylaşımda bulunabilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bir süredir beklemede olan konuların hızla gelişmeye başlaması hatta sonuç almaya yakınlaşman keyfini yerine getirebilir. Aklını kurcalayan sorunları cesaretle ifade ederek bir çırpıda çözüme kavuşturabilirsin. Arkadaş ve sosyal çevrende dikkatleri çekebilir, yeni organizasyonlar yapabilirsin.

31 Ocak Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

sosyal alanda oldukça hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. Emeklerinin karşılığını almakla kalmayacak, takdir de toplayacaksın. Ani gelişmeler planlı programlı ilerlemeni zorlaştırsa da iyimserliğin sayesinde birçok işi birden halledebilirsin. Yalnız duygularını çok abartılı bir dille ifade etmekten kaçınmalısın.

Denizli Oto Ekspertiz