5 Mayıs Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

5 Mayıs Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

5 Mayıs Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (5 Mayıs Çarşamba 2021.

Burçların analizi 5 Mayıs Çarşamba 2021

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

bugün gerçekleşen yeniayla birlikte maddi manevi değerlerinde uzun vadede yenilikler olabilir. Gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yatırımlara yönelebilir, birikim yapman gerektiğini düşünebilirsin. Geçmişten beri süregelen borçlar, alacaklar ve harcamaları tekrar gözden geçirebilirsin.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

burcunda senede bir kez gerçekleşen yeniayla birlikte yaşamında ve ilişkilerde yeni bir döneme girebilirsin. Fiziksel görünümünde, sağlığında ve hayatını ilgilendiren kararlarda dönüşüme gitmek için önemli kararlar alabilirsin.  Eskiye dair temizlemen gereken konulardan kurtulman önünü açacaktır.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 bu yeniay sana dinlenmen, yavaşlaman ve düşüncelerini toplaman için fırsat verebilir. Kafanı meşgul eden ama açığa çıkarmakta zorlandığın maddi endişelerini tekrar gözden geçirerek çözüm arayışına girebilirsin. Kendini güvende hissedebilmek için yeni arayışlara başlayabilirsin.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 bugüne kadar hedef ve ideallerin üstünde fazla düşünmemiş ve geleneksel yapıyı benimsemiş olabilirsin. Fakat artık gelecekte kendini daha güvenli ve huzurlu hissedebilmek için yeni arayışlara girmen gerektiğinin farkına varabilirsin. Var olan sosyal ortamın artık seni yeteri kadar tatmin edemiyor olabilir.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

iş ve sosyal hayatında bir süredir devam eden hareketsizliğin nedeni senin inatçı ve uzlaşmaz tutumun olabilir. Başarıya ulaşmak için yeniliklere kendini açabilmeli, eskiden beri devam eden ve seni bağlayan çalışmaları sonlandırarak başlangıçlara yönelmelisin.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 hayata bakış açında farklılıklara ve yeniliklere gitmen gerekiyor. Çıkacağın yolculuklar, alacağın eğitimler önünde yeni ufuklar açabilir. Fikir ve düşüncelerinde tutarlı ve geleneksel bir tavır izliyor olman değişen zamana ayak uyduramamana neden olabilir,  dünya görüşünde değişiklik yapman gerekiyor.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

finansal konularda risk almayarak kendini güvende hissetmen artık mümkün olmayabilir. Sahip olduklarınla ilgili dönüşüme gitmen için önce var olan sorunları temizlemen gerekiyor. Vergi, sigorta, kredi, nafaka ve miras gibi konularda eskiden beri devam eden anlaşmazlıklar biraz kaybı göze alarak çözüme kavuşabilir.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

karşıt burcunda gerçekleşen yeniay ilişkilerine vurgu yapıyor. Sen hayatını yeniden yapılandırmak ve dönüştürmek isterken karşındakilerin var olan düzeni muhafaza etmek için verdiği mücadele seni yorabilir. Değer verdiğin kişilere farklı bir açıdan bakmanı sağlayacak durumlar oluşabilir.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

sağlığınla ilgili yeni kararlar alabilmek için önce zararlı alışkanlıklarından kurtulman gerekebilir. Gündelik yaşam rutinini gözden geçirerek, farklı bir düzen arayışına gidebilirsin. Kendini güvende hissettiğin çalışma ortamının ve iş arkadaşlarının değişmesi huzurunu kaçırabilir, yeni bir görev üstlenmen gerekebilir.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

çocuk sahibi olmak veya var olan çocuklarla ilgili kararlar alabilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir fakat önce kafanı kurcalayan eski ilişkileri tamamen temizlemen gerekiyor. Sanatsal yönünü açığa çıkarabilir, hayattan daha fazla keyif alabileceğin konulara yönelebilirsin.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

aile ilişkilerinde kadersel gelişmeler yaşanabilir. Gayrimenkullerle ve ikamet ettiğin yerle ilgili yeniliklerin hayatına girebilmesi için mevcut durumun değişmesine izin vermelisin. Kendini güvende hissettiğin alandan uzaklaşman hayatına yeni fırsatların girmesine neden olacaktır.

5 Mayıs Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

yeni eğitimler, yolculuklar ve anlaşmalar önüne fırsatlar çıkarabilir. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerde var olan sorunları çözmek için uygun bir zaman olabilir. Yarım kalan veya seni endişelendiren sözleşmelerin, anlaşmaların tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir.

Denizli Oto Ekspertiz