7 Eylül 2022 SalıGünlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

7 Eylül 2022 SalıGünlük Burç Yorumları analizi

7 Eylül 2022 Salı6 Eylül 2022 Pazartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 7 Eylül 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 7 Eylül 2022 Salı gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; günün büyük bir bölümünde kontrolün dışında gelişen koşullara uyum sağlamayı başarabilirsin. Sana uymayan bazı şeyleri hayatından çıkarıp arkanda bırakmayı tercih edebilirsin. Akşam saatlerinde burcuna geçen Ay ile kendini daha dinamik ve aktif hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; günün istediğin akıcılıkta geçmemesi amaçsızca hareket etmene yol açabilir. Ancak aklından çıkarmak istediğin veya ertelediğin işlerle ilgilenmek için gün içinde kendine zaman yaratabilirsin. Akşam saatleri yaklaştığında iç dünyana dönmek ve düşüncelerinle baş başa kalmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; iş ve sosyal yaşantında eksik kalan ve tamamlanması gereken işlerinle ilgilenebilirsin. Günün enerjileri dağınık ve öngörülemez olduğundan yeni bir şeylere başlamak uygun olmayabilir. Günün ikinci yarısında kendini enerjik hissedebilir, arkadaşların ve sevdiklerinle program yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün sahip olduğun inişli çıkışlı duyguların sebebiyle dağılmalar yaşayabilir, konsantrasyon güçlüğü çekebilirsin. Zor da olsa üzerinde çalıştığın işlerin eksik kalan kısımlarını tamamlamaya çalışmalısın. Akşam saatlerinde değişen dinamiklerle kendini daha enerjik hissedebilir, işinle ve sosyal yaşamınla gündeme gelebilirsin.

Sevgili Aslan; duygularındaki dalgalanmalar paylaşımlarında ufak çaplı krizlere neden olabilir. Alacak ve borçlarla ilgili de planlarını istediğin gibi ilerletmekte zorlanabilirsin. Günün ikinci yarısından sonra yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Başak; dün yaşanan Dolunay’ın ardından kendini biraz daha toparlaman mümkün. Karşındakilerle yüzleştiğin konular hakkında ve paylaşımlarla ilgili bir kez daha değerlendirmede bulunabilirsin. Akşamüstü saatlerinde parasal konulardaki gelişmelere ve yeni durumlara odaklanabilirsin.

Sevgili Terazi; günü dinlenerek veya tamamlanması gereken işlerle ilgilenerek geçirebilirsin. Ancak istediğin akıcılığı yakalaman zor olabilir. Günün ikinci yarısında karşıt burcuna ilerleyen Ay ile ilişkilerde ve iş birliklerinde hareketlenmeler başlayabilir.

Sevgili Akrep; halen duygularının ve hayallerinin etkisi altındasın. Yeni hamlelerde bulunmak için elverişli koşullar olmadığından akışa uyarak ilerleyebilirsin. Akşamüstü saatleriyle birlikte sorumluluklarını arttıran gelişmeler olabileceği gibi liderliğini ortaya koyacağın durumların oluşması da mümkün.

Sevgili Yay; bugün de bazı bitiş ve sonlanmalar söz konusu. Ailen için fedakarlıkların devam ederken evinde eksik kalan işlerini toparlayabilir, yapmakta olduğun tamirat veya tadilatı tamamlayabilirsin. Günün ikinci yarısında aşk hayatına renk katacak yenilenmeler neşeni yerine getirebilir.

Sevgili Oğlak; anlaşma ve sözleşmelerin eksik kalan kısımlarıyla meşgul olabilirsin. Yakınlarınla bir araya gelerek ortak sorununuz olan konularla ilgili dertleşebilirsiniz. Akşam saatlerinde evinde, aileni ve dostlarını ağırlayabilir ya da ufak tefek tamirat işleriyle oyalanabilirsin.

Sevgili Kova; bütçenle, gelir gider tablonla ilgili ortaya çıkan son durumu değerlendirmeye alabilirsin. Ödemelerin dışında yeni girişim veya yatırımlar için uygun bir süreçte olmadığını bilmeli, risklerden uzak durmalısın. Günün ikinci yarısından sonra yakınların ve kardeşlerinle iletişimin artabilir.

Sevgili Balık; dünkü Dolunay’ın ardından halen duygusal davranabilir, yaşadıklarının etkisini üzerinden atamamış olabilirsin. Henüz bir girişim yapmaya enerjin olmadığından eksik kalan işlerinle ilgilenebilirsin. Akşamüstü saatlerinde parasal işlerde hızlı ve ani gelişmeler seni bekliyor.