7 Mayıs Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com
Burçlar

7 Mayıs Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

7 Mayıs Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (7 Mayıs Cuma 2021. yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 6 Mayıs Perşembe 2021

7 Mayıs Cuma 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

 bugün düşündüğünden hareketli ve gergin geçebilir. Arkadaşlarından veya sosyal medyadan alabileceğin bir haberle kafan karışabilir. Ortaklı işlerden para kazanabilirsin fakat hızlı karar değişikliklerine dikkat etmelisin. Akşamüzeri kelimelerini dikkatli seçmelisin zira sözlerin yanlış anlaşılmalara ve kalp kırıklıklarına yol açabilir.

7 Mayıs Cuma 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

maddi konularda yakın çevrenden gelecek fırsatlara açıksın ve bu konuda değerlerine odaklanarak kazançlarını daha akılcı bir yolla takip edebilirsin. Özel hayatında geçmişe bağlı kalmamalı ve önüne bakmalısın. Eğer bir ilişkin varsa ilişkinin gidişatını sorgulayabilirsin. Gece yarısına doğru daha duygusal ve hassas tavırlar sergilemen mümkün.

7 Mayıs Cuma 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

kuruntuların yüzünden duygu ve düşüncelerinin birbirinden farklı olması özel ilişkinde zorlanmalara yol açabilir. Bugün karşındaki insanların sana fazla sorumluluk yüklediğini hissedebilir ve duygusal baskı hissedebilirsin. Sosyal statünü etkileyecek konuşmalar yapmayı planlıyor olsan da aceleci ve değişken tavırların fırsat kapılarını mücadele kapıları haline getirebilir.

7 Mayıs Cuma 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bugün harekete geçmek yerine olup bitene dışarıdan bir izleyici olarak bakabilirsin. Sorumlu olduğun işlerin çaresine bakabilir ve üstlerinden destek görebilirsin. Aşk hayatında gizemli kalmayı tercih ederken bu tutumunu çevrene de yansıttığından etrafındakiler bu durumdan sıkılmış olabilir. Sağlığına dikkat etmeli ve dinlenmelisin.

7 Mayıs Cuma 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

arkadaş çevrenle aktif olabilir, çocuklarla vakit geçirebilirsin. Spor veya sosyal aktivitelerde bulunacağın bir gün olabilir. Öğleden sonra zamanını ailene ayırabilirsin. İletişim trafiğinin yoğun olduğu bugünde verdiğin sözlerin takibini iyi yapmalı, planlarda yaşanacak çakışmaların önüne geçmelisin. Akşam bir davete katılabilirsin.

7 Mayıs Cuma 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Fikir ve düşüncelerinde ön planda durabilir, ilgi odağı olabilirsin. Sevdiğin kişiyle olan sorunları çözmek adına, onu dinlemeli ve söylediklerini anlamalısın. Bu ara maddi açıdan yapmak istediklerini gerçekleştirememek seni zorlayabilir. Her zaman eleştirel olan tavrın bugün pek de hoş karşılanmayabilir.

7 Mayıs Cuma 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bu ara sana fayda sağlayacağını düşündüğün yurtdışı bağlantılı eğitim veya iş olanaklarına sıcak bakabilirsin. Mantığın sana her konuyu sorgulaman gerektiğini söylerken; duyguların taviz vermek için savaşıyor olabilir. İletişim konusunda hassas bir dönemde olduğunda çevrendekilerin sana ulaşması zorlaşıyor. Sevdiklerine kapılarını kapatma!

7 Mayıs Cuma 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün gelmesini beklediğin maddi kaynakların garantisi olmadığını bilerek davranmalı ve tedbir almalısın. Harcamalarını kontrol altına almakta zorlanabilir, bütçe dengeni tutturamayabilirsin. Eski borçların sıkıntı yaratabilir. Akşam saatlerinde eşinle, dostunla veya sevgilinle birçok aktiviteye dahil olabilir hatta tatil planı yapabilirsin.

7 Mayıs Cuma 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

bugün ilişkilerini gözden geçirme fırsatı yakalayabilir; konuşmaların ve tavırlarınla etrafındaki insanları mutlu edebilirsin. Ailenle birlikte geçmişten sohbetler edip keyifli zamanlar geçirebilirsin. Gün içinde alınganlıktan uzak durursan tam da istediğin gibi bir gün geçirebilirsin. Akşam zevk aldığın şeyler için harcama yapabilirsin.

7 Mayıs Cuma 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sabah saatlerinde sevdiğin kişiye zaman ayırman sana çok iyi gelecektir. Bugünün en yoğun çalışanı olarak emeklerinin karşılığını alamadığını düşünüp pes edebilirsin. Fakat aile fertlerinin yardımıyla sonuca ulaşabilirsin. Spor yapmak sana ve ruhuna iyi gelebilir. Bu dönem sağlığın için endişe duysan da sana önerilen bir tedaviyi reddedebilirsin.

7 Mayıs Cuma 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün farklı ve ilginç düşüncelerin arkadaşlarının fikirleriyle uyuşmayabilir. Sevdiğin kişiye kendi kararlarını kabul ettirmeye çalışmamalı, ortak bir yol bulmak için çaba harcamalısın. Hareketli ve enerjik bir gün olabilir ayrıca eğitimlerle de ilgilenebilirsin. Bazen olaylara seyirci koltuğundan bakmak senin lehine olabilir.

7 Mayıs Cuma 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

mantığın ve duyguların çelişki içinde olduğundan bu ara kendini ve ruhunu temizleme fikrini benimseyebilir ve hayata bakış açını yenileyebilirsin. Bugün ailenle yaptığın planların sarkmasından dolayı moralin bozulabilir ve keyfin kaçabilir. İlişkinde ise sevdiğin kişiyle aranızdaki yoğunluk artabilir. Partnerine ve hobilerine zaman ayırmak için iyi bir gün.