8 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com
Burçlar

8 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

8 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (8 Mayıs Cumartesi 2021. yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 6 Mayıs Perşembe 2021

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

güne biraz gergin başlayabilir ancak ilerleyen saatlerde abarttığını fark edebilirsin. Maddi değerlerini korumak ve artırmak için sıra dışı teknikler uygulayabilir, önümüzdeki birkaç günü aileni ilgilendiren konularla ilgilenebilirsin. Yeteneklerini farklı düşüncelerle ifade edebilir, zamanın ötesine geçebilirsin.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

maddi ve manevi yeni oluşumların söz konusu olduğu bir dönemdesin. Hedeflerinde, önceden çekinerek risk almak istemediğin bazı konuların üzerine gidebilir, doğru an da doğru kararlar verebilirsin. Düşünce ve fikir anlamında çok yönlü olacağından yakınlarını da yanında bulabilirsin

8 Mayıs Cumartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

gergin ve huzursuz bir sabaha uyanabilir, zihninde netleşmeyen konular nedeniyle sabırsızlanabilirsin. Yapman gerekenleri yapabilmen için zihnini boşaltmalı, önyargısız olmaya bakmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde değişen enerjin; adil ve özgür ortamlarda kendini ifade etmeni sağlayacak

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

son birkaç gündür yaşamış olduğun deneyimlerden yola çıkarak bazı farkındalıklar içeresinde olabilir, kendine iş ve sosyal hayatında yeni bir yol haritası belirleyebilirsin. Çabuk düşünerek, pratik ve akılcı hareket ederek olası konulara açıklık getirebilir, toplum bilincine yeni bir boyut kazandırabilirsin

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

günün ilk yarısında birikmiş işlerini toparlayarak geçirebilir, öğleden sonra dinlenerek enerjini yükseltebilirsin. Şu aralar yapacağın iş veya organizasyonlarda ihtiyacın olan sıra dışı pratik fikirler bulmakta zorlanmayabilir, yenilikçi düşüncelerle fark yaratabilirsin. Yeteneklerini ön plana çıkarman için muhteşem bir gün.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

hayata pozitif baktığın bir güne başlayabilir, yeni belirlediğin yol haritasında keskin kararlar almak isteyebilirsin. Ancak bir yandan da danıştığın kişilerden seni rahatlatacak ve farkındalık geliştirmeni sağlayacak görüşlere de açık olmanda yarar var. Sosyal organizasyonlardan hoşlanabileceğin bir gün.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

maddi yada manevi anlamda yaşamış olabileceğin bir takım krizlere kolaylıkla uzun vadeli çözüm üretebileceğin bir gün de olabilirsin. Finansal girişimlerin olumlu desteklenirken, fırsatları daha objektif değerlendirmeli, hemen heveslenerek düşünmeden harekete geçmemelisin. Öğleden sonra duygusallığın artabilir.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

karşındakilerin abartılı beklenti ve talepleri seni de harekete geçirirken, hayatını kolaylaştıran yeni yol ve metotlar edinmen de mümkün. Sürpriz durumlarla karşılaşabilir, işbirliklerine yönelebilirsin. Öğleden sonra uzaklardan beklediğin haber; olumlu sonuçlanabilir, hem duygusal hem de pratik ve akılcı davranabilirsin.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

günün ilk yarısında karşındakilerle fikir ayrılığı yaşayabilir, birtakım yanlış anlaşılmalardan kaynaklı zorlanabilirsin. Günün ikinci yarısında finansal konular gündemin olurken, zorlandığını düşündüğün konularla da parlak ve pratik çözümlerle karşılaşman olası. Sağlığını olumlu etkileyecek yeni bir beslenme programı çok işine yarayabilir.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sabah saatlerinde belirsiz koşullar oluşabileceğinden yeni girişimlerden kaçınmalı; elde kalan ve tamamlanmamış işlerle uğraşarak günü verimli kullanabilirsin. Yaratıcılığını sergileyebileceğin alanlarda başarılı işler çıkarman ve kaynaklarını arttırman mümkün. Özel ilişkinde sürpriz gelişmeler ve durumlar oluşabilir.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

iş hayatında yaratıcı yönünle ve fikirlerinle desteklendiğin bir güne başlayabilir, kıvrak zekanın getirilerinden faydalanabilirsin. Şu ara ev ve ailenle ilgili bir takım konulara daha fazla zaman ayırabilir ya da ani bir tadilat, dekorasyon hatta yer değişikliği kararı alabilirsin.

8 Mayıs Cumartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

şu ara maddi alanlarda gördüğün destek, seni arzuladığın bir eğitime başlatabilir, sürpriz fırsatlarla bazı hayallerine ulaşabilirsin. Bugün fırsatların çokluğundan dolayı seçim yapmakta zorlanabilir, yakınlarının fikirlerini alabilirsin. Aşk hayatındaki çekimserliğin her geçen gün azalırken, baharın getirdiklerine sıcak bakabilirsin.