8 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

8 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

8 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 8 Şubat Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 8 Şubat Pazartesi

8 Şubat Pazartesi – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

 gün içinde yeni girişimler ve başlangıçlardan uzak durmalısın. Ay boşlukta olduğundan içinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Zaten yaptığın eylemlerden de sonuç alman mümkün olmayacaktır. Akşam saatlerinde ise birden canlanabilir ve kendini coşkulu bir dille ifade edebilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün arkadaşlarınla hoşça vakit geçirip, geleceğe dair hayaller kurmakla mutlu olabilirsin. Yeni kararlar alarak girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsin. Akşam saatlerinde ise yalnız kalarak planlar yapmak, en azından strateji geliştirmek ve önüne çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin.

8 Şubat Pazartesi – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

her ne kadar kalabalıklar içinde ve göz önünde olsan da günü hiçbir konuda eyleme geçmeden geçirebilirsin. Sosyal ortamınla iletişimini sürdürebilir, elindeki işleri tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde ise gruplar içinde daha aktif ve enerjik olabilir, keyif alacağın konularla uğraşabilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

yönetici gezegenin Ay hem boşlukta olduğundan; bugün düşünüp, araştırma yapmalı ama kesin kararlar alarak eyleme geçmemelisin. Duygusal ve hassas ruh halin mantıklı davranmanı engelleyebilir. Akşam saatlerinde iş hayatında daha girişimci ve aktif olman gerekebilir.

8 Şubat Pazartesi – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

gün içinde enerjin oldukça düşük olabilir, kendini yorgun ve bezgin hissedebilirsin. Zaten yeni bir girişimde bulunmaktan da kaçınmalı, kararlar almamalısın. Fakat akşam saatlerinde kendini daha canlı ve enerjik hissedebilir, ani kararlar veya sana fırsat gibi görünen haberler alabilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

bugün yapmaya çalıştığın her iş yarım kalabilir, sürekli ertelemeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsin. Ay boşlukta olduğundan ufak tefek düzenlemeler yaparak ve son rötuşları tamamlayarak günü geçirmekte fayda var. Akşam saatlerinde finansal konularda ani hareketlilik yaşayabilir.

8 Şubat Pazartesi – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün sakarlıklar güne damga vurabilir, yorucu işler elinde uzadıkça uzayabilir. Enerjinin düşük olması kendini bitkin ve hasta hissetmene neden olabilir. Akşam saatlerinde hayatın aniden canlanabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle bir araya gelebilir, etrafındakilere aklını kurcalayan konularda danışabilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

 sevdiklerinle hoşça zaman geçirmeye ve günü akışa bırakmaya çalışmalısın. Keyif aldığın işleri yaparak, hobilerinle uğraşarak mutlu olabilirsin. Her ne kadar yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün olmasa da yaşamdan zevk alabilirsin. Akşam saatlerinde ise şartlar aniden değişebilir.

8 Şubat Pazartesi – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

gün içinde canın evden çıkmak istemeyebilir. Kendine izin vermek ve günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsin. Zaten başlangıçlar için de uygun bir gün olmadığından elindeki işleri tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde ise zamanını hobilerine ayırabilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

bugün yanlış anlaşılmalara çok müsaitsin. İletişim trafiğin karışabilir veya kesintilere uğrayabilir. Telefonda yanlış numaralar, sosyal medya da yanılgılar yaşanabilir. Yeni girişimlerde bulunmaman gereken bugün imza atmamaya da özen göstermelisin. Akşam saatlerinde ise kendini daha enerjik hissedebilirsin.

8 Şubat Pazartesi – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 ekonomik konularla ilgili girişimlerinin yarım kalması veya ilerlememesi canını sıkabilir ve seni depresif yapabilir. Fakat akşam saatlerinde şartlar birden değişebilir. Aniden gelen haberler ve hızlanan iletişim trafiği kendini daha canlı ve enerjik hissetmeni sağlayabilir.

8 Şubat Pazartesi – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

yaşamınla ve ilişkilerinle ilgili aldığın kararları uygulamaya koymakta zorlanabilir, şartları kontrol edemeyebilirsin. Bugün fiziksel bakımınla ilgilenebilir, sosyal çevrenle ilişkilerini sürdürebilirsin. Akşam saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili hareketlilik gündeme gelebilir.

Denizli Oto Ekspertiz