8 Temmuz Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

8 Temmuz Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

8 Temmuz Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
8 Temmuz Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (8 Temmuz Perşembe 2021) yorumlarına bakalım.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ: Sevgili Koç;

Genel

Kendine olan güvenin artabilir, olaylara daha rahat yaklaşabilirsin. “Ben bunu hallederim” tavrı baskın olabilir. Bu tavrı olumlu bir şekilde üretkenliğe dönüştürmeli ve boş boş hayaller kurmamalısın. 

Sağlık

Rahatlamak, içinde bulunduğun ortamdan keyif almak hem zihnini hem de bedenini daha iyi bir noktaya getirebilir. Sağlıklı hareket edebilmek için zihnini boşaltacağın bir alana sahip olman gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda bazı tartışmalar olabilir. Önemli olan bu tartışmalardan sonra nasıl hareket edeceğiniz. Yapıcı olmak ve sıkıntıları çözmek, kin tutmamak en önemli konular olabilir. 

Para

Talih ve bereket farklı konularda da hayatına girebilir. Sadece maddiyatı düşünmemelisin. Bugün parasal konulara daha az odaklanman sende çok daha iyi gelişmeler ortaya çıkarabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Sevgili Boğa;

Genel

Zihnini açmana vesile olacak ortamlar yaratmalısın. Biraz şükretmek, kafanı dinlemek ve daha keyifli konulara odaklanabilmek için bu ortam senin ihtiyacın olabilir. Zihnini toplamak için buna ihtiyacın olacak bugün. 

Sağlık

Kilo almış olabilirsin. Bu kilolar gözüne çok batıyor olabilir. Ancak her şeyi yoluna koymanın sağlıklı bir yolunu bulmalısın. Kilo vermekten çok sağlığını düşünerek hareket etmen gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişiyi düşündüğünü gösteren hareketlerde bulunmak senin için önemli olabilir. Daha sağlıklı bir iletişim kurmanız aranızda daha iyi etkiler oluşturacak. O yüzden bugün bu konulara özen göstermelisin. 

Para

Bir şeyleri sonlandırmak, bitirmek zor gelebilir bugün. Ancak işlerini halletmek için bir çare bulman gerekecek. Maddi açıdan daha iyi hareket edebilmen için işlerini yoluna koymalısın bugün.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Hayatında yeni bir dönem başlıyor olabilir. Bu aralar alacağın kararlarda ve atacağın adımlarda dikkatli olmalısın. Bir şeyleri gözlemlemek ve ileride nasıl hareket edeceğini kestirmek daha önemli olabilir. 

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için plan ve program yapman gerekebilir. Yediklerine özen göstermek sende daha iyi bir enerji yaratacak. Bir şeyleri planlamak ve yediklerine özen göstermek daha iyi bir gün geçirmeni sağlayabilir. 

Aşk

Aşk konularında önceden yaşananlar gündeme gelebilir. Daha önceki ilişkilerde yaşananların gündeme gelmesi seni biraz yorabilir. Aşk konusunda daha önceki hatalara düşmemek için bu zaman yolculuğunu yapman gerekecek. 

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler beklemek seni hayal kırıklığına uğratabilir. Bir şeylerin zaman istediğini, bazı konuların zamanla geliştiğini kendine hatırlatman gerekecek. Maddi açıdan sabırlı olmayı öğrenmelisin bugün.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Yaratıcı olmak daha iyi getiriler sunabilir sana. Sadece maddi olarak düşünmemelisin. Farklı konularda farklı düşünmek sana çok daha iyi gelecek. Hayatında bir çok alanda daha pozitif olabilirsin bugün. 

Sağlık

Sağlığını optimal bir seviyede tutman gerekecek. Bir şeyleri çok geç olmadan göz önünde bulundurmalısın. Sağlıklı hareket edebilmek için ağrıların oluşmasından önce harekete geçmen gerekebilir. 

Aşk

Sevdiğin insana ilgini tam anlamıyla belli etmiyor olabilirsin. Karşındaki kişi, senin hislerinden emin olamıyor olabilir. Bugün ona karşı hislerini bir nebze daha açman gerekecek. Karşındaki insanı uzaklaştırmamalısın bugün. 

Para

Maddi açıdan güzel gelişmeler görmek için hayallere dalabilirsin. Ancak hayallerden uyanmadan onları gerçekleştiremezsin. Bir şeyleri nasıl yoluna sokacağını düşünmek daha iyi olabilir. Aksi takdirde sadece düşünüp geçtiğin hayallere üzüleceksin.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Kendini sorgulamak güzel bir his değildir. Ancak bazen yapılması gerekir. Bir şeyleri yoluna koymak ve güzel çözümler elde etmek için insanın ilk olarak kendisine bakması gerekir. Bugün bu konuya özen gösterebilirsin. 

Sağlık

Enerjini iyi ve doğru yönlendirebilmelisin. Gereksiz konularda kendini harcayacağına, sağlıklı ve yavaş hareketlerle güne devam etmelisin. Enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmen gerekebilir bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle uyumunuzu ölçeceğiniz bir gün olabilir. Nelere güldüğünüz, nasıl tepkiler verdiğiniz, birbirinize benzeyen yanlarınız… Bir şeyler sizi daha çok birbirinize çekebilir. 

Para

Maddi açıdan sağlıklı kararlar almayı kendine alışkanlık edinmelisin. Maddi harcamaları bir düzene oturtmak ve daha planlı olmak seni büyük sıkıntılardan çıkarabilir. O yüzden şimdiden kendini bu tür konulara yöneltmen gerekebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Eğer kendine güvenini azaltan konularla uğraşıyorsan, bugün bunlara bir son verebilirsin. Kendine tekrar güveneceğin ve güzel gelişmeler göreceğin bir güne başlaman olası. Bir şeyler seni zorlasa da günün sonunda başarıyla rahatlayacaksın. 

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. İhtiyaçlar söz konusu olduğunda dikkatli davranman gerekecek. Vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek için bugün kendini dinlemen gerekebilir. 

Aşk

İç sesine daha fazla güvenmen gerekebilir. Eğer bir şeylerin yolunda olmadığını söylüyorsa, o zaman onu daha fazla dinlemelisin. Aşk konularında içine sinmeyen mevzular daha fazla gündeme gelebilir. 

Para

Maddi açıdan halledilmesi gereken işlere daha rahat odaklanabilmelisin bugün. Bir şeyleri sonlandırman ve kesin bir çözüme kavuşturmak istiyorsan eğer, bugün üretken olman gerekecek. İş bitiriciliğini konuşturmalısın.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

İş konularında sahip olduklarına daha farklı bir gözle bakman olası. Bir şeyleri değiştirmek için gereken sağlam adımları atabilirsin. Kendine güvenerek girişeceğin işlerde başarılı bir biçimde çıkabilirsin. 

Sağlık

Gün içinde kendine zamanı yettirmek için çok çaba gösteriyor olabilirsin. Halletmen gereken şeyler sende gereksiz bir yorgunluk oluşturuyor olabilir. Bugün iş bölümünü daha sağlıklı yapmalı ve gün içerisinde dinlenebilmek için kendine zaman bırakmalısın. 

Aşk

Kararlarında istikrarlı olmak aşk konularında yere daha sağlam basmana vesile olabilir. Belirsizlikleri ortadan kaldırmak için ne istediğini bilmen ve ona göre tavır koyman gerekebilir bugün. 

Para

Maddi açıdan daha planlı olman gerekebilir. Boşa harcayacak bir kuruşun bile olmamalı. Her şeyi dikkatle planlamalı ve harcamaları bu özenle gerçekleştirmelisin. Bu şekilde daha sağlıklı bir maddi alışkanlık edinebilirsin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bir şeyleri dengelemek ve kendini daha iyi hissetmek için çabalara girebilirsin. Kendini ifade ettiğin konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek. Güzel gelişmeler için bir uyum ve denge yakalaman gerekebilir. 

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel denge sağlamak sana daha iyi gelebilir. Sadece tek bir yöne odaklanmamalısın. Egzersiz konularında, zihnini boşaltabileceğin tercihlerde bulunmak, sana çok daha iyi gelebilir. 

Aşk

Bugün ilişkiler konusunda çok büyük bir gelişme olmasa da seni umutlandıracak güzel bir şey yaşanabilir. İlerisi için umutla bakmana vesile olacak bir konuyla karşılaşmak sana kendini iyi hissettirecek bugün. 

Para

Etrafındaki insanların maddi durumları ile alakalı bir şeyler düşünürken aslında kendinden kaçıyor olabilirsin. Başkalarını eleştirdiğin noktaları aslında sen yapıyor olabilirsin. O yüzden bugün iğneyi kendine batırmalısın.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

İçine sinmeyen şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Kafana yatmayan, seni iki kere düşündüren konuları gündeme alabilir ve bunları sonlandırmak için bir çabaya girebilirsin. Sağlıklı kararlar almak için kendini zorlamalısın. 

Sağlık

Egzersiz, dinlenme ve sağlıklı beslenme… Bu aralar vücudunun ihtiyacı olan üçlü işte bu. Hem hareket kabiliyetini artırmalı hem de günün sonunda yeteri kadar dinlendiğinden emin olmalısın. Sindirim sistemini yormamak da sana iyi gelebilir. 

Aşk

Senden hoşlanan birisiyle denk düşebilirsin. Sana ilgisini belli etmek isteyen bu kişiyle daha fazla vakit geçirmen veya sohbet etmen olası. Kendini aşkta güzel etkilere açman gerekecek. 

Para

Maddi açıdan şikayet etmeyi bırakmalı ve elindekilerle yetinmelisin. Para biriktirmek, tasarruf yapmak gibi konularda daha sağlam adımlar atman ve ilk fırsatta cebinden para çıkmasını engellemen gerekecek bugün.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Bir şeyleri yanlış anlamaya meyilli olabilirsin bugün. O yüzden dikkatli davranman gerekecek. Eğer okunması gereken belgeler varsa iki kere okumak, halledilmesi gereken işler varsa daha fazla özen göstermek sana iyi gelebilir. 

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için biraz egzersiz yapman gerekebilir. Ev içerisinde yapabileceğin egzersizlere ve esneme hareketlerine odaklanmak kan dolaşımın için çok iyi bir yol olabilir. Bugün tembellik yapmamalısın. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmekte zorlanabilirsin belki. Kendini biraz içine kapatman olası. İki tarafın da birbirine zaman ve alan tanıması bu aşk konusunda önemli olabilir. Bir şeyler için birbirinizi zorlamamalısınız. 

Para

Bugün kendini çok meşgul bulabilirsin. Halletmen gereken işler, yapılması gereken alışverişler… Seni zihnen ve madden yorabilecek şeylerle karşılaşman olası. O yüzden sakin kalman gerekebilir.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Bugün etrafında yeni bir insan olabilir. Veya bir süredir tanıştığın birisi hayatında daha fazla yer edinebilir. En başta bu kişiyi etrafında görmek istemesen de daha sonra ona bakışını değiştirebilirsin. 

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek isteyebilirsin. Bu dönemlerde yüz yüze görüşmeler yapmak zorlaşsa da onları düşündüğünü gösteren hareketlere girebilirsin. Sevdiklerini düşündüğünü göstermek, duygusal olarak yorgunluğunu giderebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle kafanı kurcalayan mevzularda konuşman olası. Bazı konularda birbirinize daha açık olabilirsiniz. En başta birbirinize karşı nasıl davranacağınızı kestiremeseniz de bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstereceksiniz. 

Para

Maddi açıdan sıkıntılara odaklanarak güzel gelişmeler görmen zor gibi. Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak ve elindekilere şükretmek daha iyi olabilir. Bu konularda sakin olmak sana daha güzel fırsatlar getirebilir.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Geleceğin için önemli olan konulara odaklanmak isteyebilirsin. Hem kendi hayatında hem de çevrendekilerin hayatında bir iz bırakmak isteyebilirsin. Bugün gelecek konularında daha farklı düşüncelerin olacak. 

Sağlık

Egzersiz ve dengeli beslenme konularına ekstra özen göstermelisin. Sağlıklı hareketlerde bulunmak ve beslenmeni dengede tutmak, sana çok daha farklı ve iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün bu konularda düzenlemeler yapabilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsin. İkinizin kutlaması gereken bir şeyler olabilir. Birbirinize bir şekilde zaman ayırmak her ikinize de iyi gelecek bugün. 

Para

Lükse düşkünlük kötü bir fikir olabilir bugün. Tutumlu olman ve gereksiz masraflara girmemen gerekecek. Alabileceğin iki şey varsa ucuz olanı tercih etmek sana daha iyi gelebilir. Paranın hesabını iyi yapmalısın.