9 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com
Burçlar

9 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

9 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (9 Mayıs Pazar 2021. yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 9 Mayıs Pazar 2021

9 Mayıs Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar gündeme gelebilir, beklentilerinin büyük olması seni seçim yapmaya zorlayabilir.  Halen burcunda ilerleyen Venüs, kişisel ve ortaklı işlerde güçlü bağlar oluşturmanı, planlı ve disiplinli hareket etmeni sağlarken, hırslarının da dorukta olmasına neden olabilir.

9 Mayıs Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bu aralar iletişimde olduğun fakat pek de samimiyetine güvenmediğin insanların iyi niyetini görmek seni mutlu edebilir. Planlarının bu haftaya sarkması seni zor duruma sokabilir, bunaldığını hissedebilirsin. Maddi konularda temkinli davranmalı ve kendine verdiğin sözlerde istikrarlı olmalısın.

9 Mayıs Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

güne manevi anlamda güçlü başlayabilir, sosyal aktivitelerde ve yaratıcılığını konuşturabileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Başkalarından aldığın tavsiyelerin aklına yattığını düşünsen de risk almaya gerek olmadığının farkına varmalısın. Gün içinde ailenle yaşayacağın maddi tartışmalar depresif davranmana neden olabilir.

9 Mayıs Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

gününü alıngan ve fazla duygusal davranmamaya çalışmakla geçirmelisin, zira sosyalleştiğin insanların söylediklerine takılıp sonunda üzülen sen olabilirsin. Gün içinde sakin kalmaya çalışman yerinde olacaktır. Yurt dışı, eğitim, medya, hukuk ve yolculuklarla alakalı işlerinde olumlu koşullar hedeflerine rahat ilerlemeni sağlayabilir.

9 Mayıs Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

bugün alışkın olduğun ön plandaki konumunu bir kenara bırakıp arka plandaki bir güç olarak kalmayı isteyebilirsin. İşlerindeki başarın ve istikrarın takdir görmeni sağlayabilir. Aşk hayatında bütünlük duygusuna kapılırken yanlış anlaşılmalara da dikkat etmelisin. Kaygılarının üzerine gitmek için iyi bir gündesin.

9 Mayıs Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

kendini ispatlamak, grup içinde liderliği üzerine almak isteyebilirsin fakat karşındaki insanların fikirlerini görmezden gelip sonunda pişmanlık duyabilirsin. Bu aralar kendi işini kurmayı planlıyor olabilir ve bunun için ilk adımları atabilirsin. Entelektüel davranışların sayesinde ikna edemediğin kimse olmadığını fark edeceksin.

9 Mayıs Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

 bugünlerde kendine çok güvendiğin için yeni kararlar almaktan çekinmeyebilir ve oluşabilecek sıkıntıları kendi yöntemlerinle çözümleyebilirsin. Gergin ortamlardan uzak durmak adına sosyal faaliyetlerine ağırlık verebilirsin. Kendini iyi hissetmek için karşındaki insanları manipüle etme çabasına girmekten kaçınmalısın.

9 Mayıs Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

içsel enerjinin çok yüksek olduğu bu günlerde, baskıcı davranışlara karşı tepkili olabilir ama temkinli davranabilirsin. Duyarlılığının arttığı bir gün olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendine, yakınlarına ve işine karşı sorumlulukların seni yorabilir. Akşam saatlerinde maddi durumu iyileştirebilecek kararlar alabilirsin.

9 Mayıs Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

duygusallığınla ilgili alınganlıklarının altında kendi düşüncelerinden kaynaklanan sorunların yattığını hissedebilir ve bu konuda bir şeyler yapmaya karar verebilirsin. Romantik ilişkinde sürprizlerle karşılaşabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Yaşam alanında değişiklikler yapabilir, yaratıcılığını ön plana alabilirsin.

9 Mayıs Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

son zamanlarda manipülasyona fazla açık olduğundan kendin için neyin doğru olduğunu fark etmekte zorlanabilirsin. Güçlü dürtülerinin seni yönlendirmesine izin vermemeli ve geleneksel yaklaşımları olan insanları yargılamaktan vazgeçmelisin. Birikim yapmaya karar vermek için uygun bir gündesin..

9 Mayıs Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün sevdiğin insanlar etrafından uzaklaşabilir ve zihinsel yorgunluğun stresli olmana neden olabilir. Günün yaratıcı enerjisini, kitap okuyarak, anılarını yazarak veya entelektüel faaliyetler içinde geçirebilirsin. Kendine olan güvenin ve yaratıcılığınla girişimlerini ortaya koymaktan çekinmeyebilirsin.

9 Mayıs Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

etrafındaki insanların senin güven engeline takılmalarını önlemek için kendilerini açıklamalarına ve fikirlerini savunmalarına izin vermelisin. Son zamanlardaki duygusal iniş çıkışların radikal kararlar almanı sağlayabilir. Eğlenceli ve yaratıcı yönünü ön plana çıkarmak için sık sık aktivitelerde bulunmak isteyebilirsin.