9 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

9 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

9 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 9 Şubat Salı 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 9 Şubat Salı 2021

9 Şubat Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

 Ay hâlâ burcunda hareket ettiğinden cesaretinle öne çıkabilir, iş ve sosyal hayatında sorumluluklarını yerine getirmek için hırsla hareket edebilirsin. Fakat görüşme ve toplantılardan olumlu sonuç alamayabilirsin. Ancak ilişkilerini doğru yöneterek ve gerektiğinde taviz vererek başarıya ulaşman mümkün.

9 Şubat Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Sevgili Boğa; görüş farklılıkları içten içe kaygılanmana neden olabilir, seni öfkelendiren olaylara tepki vermeden sineye çekebilirsin. Verdiğin sözlerin sorumluluğunu taşımalı, gerektiğinde açıklama yapabilmeli ve yüzleşmekten kaçınmamalısın. Biraz yalnız kalarak yeni bir strateji oluşturabilirsin.

9 Şubat Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

sosyal ortamlarda yer alabilir; hedeflerine varmak için mücadele içine girebilirsin. Finansal konularla ilgili görüşme ve iş birliklerinde çatışmalar yaşanabilir, anlaşmalar olumsuz yönde ilerleyebilir. Üstündeki baskıya rağmen doğru bildiğin yoldan şaşmamalısın.

9 Şubat Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

toplumsal konularda ve iş hayatında cesur ve mücadeleci tarafınla öne çıkabilirsin. Eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle sorumluluk paylaşımdan dolayı çatışmalar yaşayabilir, sana yüklenen görevlerin üstünde baskıya yol açtığını düşünebilirsin.

9 Şubat Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

görüşlerinde ısrarcı oluşun hırsla davranmana sebep olabilir. Günlük programını uygulamakta zorlanabilir, çalışma ortamında fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Bugün gerek sosyal medya paylaşımlarında gerekse çevrenle iletişiminde sıkıntılar yaşayabilir, zamansız çıkışlar yapabilirsin.

9 Şubat Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Sevgili Başak; harcamalarından dolayı finansal konularda endişeler yaşayabilirsin. Yeteneklerini kazanca çevirmek, çocuklarla ilgili sorumluluklarını yerine getirmek için kaynak arayışına girebilirsin. Ancak attığın adımlarda seni engellemeye çalışan kişilerle mücadele etmen gerekebilir.

9 Şubat Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

ikili ilişkilerde uzlaşmakta zorlanabilir, anlaşmalarda fikir birliğine varamayabilirsin. Karşındakiler seni zorlasa bile yaşanacak gelişmeleri soğukkanlılıkla değerlendirmeye bakmalısın. Ailevi sorumluluklar programını aksatmana ve kendi isteklerini yerine getirememene neden olabilir.

9 Şubat Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün hem iş hem de sorumluluklarını yerine getirmek için fazladan gayret göstermen gerekebilir. Görüşlerin doğrultusunda hırsla hareket edebilir; ısrarcı ve kararlı tutumunla çatışmaları körükleyebilirsin. Zamanlama sorunu yaşayabilir, yollarda, trafikte fazla zaman harcayabilirsin.

9 Şubat Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

gün içinde sana keyif veren konularla uğraşmak istemene rağmen bütçeni denkleştirememenin sıkıntısı yaşayabilir, gelirlerini artırmak için arayışlara girebilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler sevdiklerinle ilişkini sorgulamana ve çıkarların devreye girmesine neden olabilir.

9 Şubat Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

eve, yerleşime veya aileye ait konuların getirdiği sorumluluklar artabilir; bu durum seni gerginliğe sürükleyebilir. Kendi isteklerini ön plana çıkarmaya çalıştığın durumlarda ailenin beklentilerine karşılık veremeyebilir, aile bireyleriyle birbirinize anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz.

9 Şubat Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 Sevgili Kova; aldığın haberler günlük programını ertelemeni gerektirebilir. Dedikodular ve kulisler çevrenle ilişkilerinin bozulmasına ve sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir. Kontrol edemediğin olaylar karşısında şartları fazla zorlamamalı, gerektiğinde taviz vermelisin.

9 Şubat Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 bugün yapacağın harcamaları kontrol altına almakta zorlanabilir, yeteneklerini gruplara veya arkadaş çevrene kanıtlamak isteğiyle hareket edebilirsin. Ancak dostlarınla ya da sevdiklerinle aranda yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Hedeflerine varmak isterken bazılarının ayağına basmış olabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz