Acımıza acı Katıyorlar, Zeynep Şenpınar'ın ailesi yapılan iftiralara isyan etti! | intHaber.com
Güncel

Acımıza acı Katıyorlar, Zeynep Şenpınar’ın ailesi yapılan iftiralara isyan etti!

Muğla’da boksör sevgili tarafından vahşice katledilen Zeynep Şenpınar’ın ailesi iftira ve ithamlara karşı basın açıklaması ile tepki gösterdi.  Aile, “Yaralarımızı dahi saramamışken türlü iftira ve ithamlara maruz kalmak acımıza acı, hüznümüze hüzün katıyor”dedi.

Zeynep Şenpınar henüz 25 yaşındaydı. Muğla Üniversitesi’nden yeni mezun olmuştu. Hayali öğretmen olmaktı.

24 Mayıs günü sabahında boksör sevgilisi ile kayga etti. Daha önce de şiddet görmüş hastanelik olmuştu. Fakat korkusundan mı bilinmez şikayetini geri çekmişti. Sevgilisi tarafından vucüdunun birçok yerinden bıçaklanan Zeynep, oracıkta can verdi. Katil, 112’ye haber verip kendi bileklerini de kesti. Hastanede tedavi altına alınan boksör katil, halen hastanede tedavide. İfadesi ardından tutuklanacak. Zeynep ise memleketi Kahramanmaraş’ta gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bu arada cinayetin kamuoyuna yansıması ardından Zeynep Şenpınar’a yönelik iftira ve ithamlara yönelik ailesinden tepki geldi. Ailesi, “24.05.2020 tarihinde Muğla Kötekli’de vahşice katledilen biricik kızımız ZEYNEP ŞENPINAR’ın acısını kalbimizin en derinlerinde yaşıyoruz, yaşayacağız…

Yaralarımızı dahi saramamışken türlü iftira ve ithamlara maruz kalmak acımıza acı, hüznümüze hüzün katıyor.

Yasal sürecin başlamış olduğu bu andan itibaren ZEYNEP VE AİLESİ aleyhine gerek medya vasıtası gerek sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile yapılacak hakaret ve infial içerikli paylaşımlar tespit edilecek olup haklarında yargısal süreç başlatılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur”denildi

Haber kaynak : Sabah