Acun: Ersine Köpeği Mes'in Ölüm haberini ben veremedim – yılmaz erdoğan bildirdi! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
GüncelSpor

Acun: Ersine Köpeği Mes’in Ölüm haberini ben veremedim – yılmaz erdoğan bildirdi!

Ersin Korkut’un, konseyde köpeği Mes ile ilgili sözleri tüm Türkiye’yi ağlattı.Acun Ilıcalı köpeğine çok bağlı olduğunu her fırsatta dile getiren Ersin Korkut’a Mes’in ölüm haberini bir türlü verememişti. 

 Konseyin ardından Yılmaz Erdoğan, acı haberi Ersin Korkut ile paylaştı. Acun Ilıcalı, dün Instagram sayfasında yaptığı canlı yayında yaşananları anlattı.

Acun Ilıcalı:“Ersin konusu. Hepimizi çok üzdü biliyorsunuz. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım şimdiye kadar. Karşımdaki kişinin bir haberi olmaması ve benim de söyleyemem.”

‘KÖTÜ HABERİ YILMAZ VERDİ’

Onun da bu konuda çok coşkulu konuşması, gerçekten çok zor bir yayındı. Hayatta hepimizin başına zor şeyler geliyor. Ersin’e de bu haberi sevgili Yılmaz Erdoğan verdi. Kendisi de sağ olsun kabul etti.”

“Onların arasındaki bağ çok kuvvetli çünkü. Sevgili Yılmaz ona konuyu anlattı. Hayat böyle, bazı şeyleri kabul etmemiz gerekiyor. Ersin için çok farklı ve güzel bir Survivor oldu.”

“Survivor’da karakterinizi kolay kolay gizleyemezsiniz. Gerçekten kalbiniz iyiyse bunu Tüm Türkiye’ye geçirirsiniz. Ben de teselliye gittim gece geç saatlerde. Ersin çok üzgün. Hayatta bazı şeyleri kabul edeceğiz. Sevdiklerimiz kaybediyoruz. Hepimizin başına geliyor bunlar. Üzgünüz.”

‘YENİDEN SURVIVOR’A GELECEK Mİ?’

“Ersin tekrar gelsin konusu, gündemimize gelecek bir konu. Siz seviyorsunuz, biz seviyorsunuz neden olmasın?”