Adana'da dev yatırım fırsatı sunuldu. İşte tüm detaylar | intHaber.com
Emlak

Adana’da dev yatırım fırsatı sunuldu. İşte tüm detaylar

Adana Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından 4 ilçede yer alan toplam 31 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Gayrimenkuller için satış ihalesi yapılacak.

Satışa sunulan gayrimenkuller; Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinde yer alıyor. Gayrimenkullerin türleri mesken ve arsa olarak belirtildi.

Söz konusu gayrimenkul satış ihalesi 1 Eylül 2021 tarihinde düzenlenecek. İhalenin Çukurova Güzelyalı’da bulunan Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binasında düzenleneceği belirtildi.

UYGUN FİYATLARLA KONUT SAHİBİ OLMA ŞANSI

Adana’nın Çukurova ilçesinde 8 adet konut satışa sunuldu. Bu konutların fiyatları 400 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor.

Yüreğir ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde de 13 adet mesken cinsinde gayrimenkul satışa sunuldu. Bu gayrimenkullerin fiyatları ise 105 bin TL ile 120 bin TL arasında değişiyor.

Adana’nın Seyhan ve Sarıçam ilçelerinde yer alan toplam 8 adet arsa cinsinde gayrimenkul satışa sunuldu. Arsaların büyüklükleri bin 001 metrekare ile 36 bin 487 metrekare arasında değişiyor. Fiyatları ise 451 bin TL ile 2 milyon 044 bin TL arasında değişiyor.

İHALEDE AÇIK TEKLİF SUNULACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmeye göre ihale, 2886 sayılı Kanunun 45’inci maddesine göre açık teklif usulü ile düzenlenecek. İhale ve gayrimenkullere dair tüm detaylara Adana Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabilir.