Ağır antrenmanları olan sporculara "BigJoyPredator" | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Spor

Ağır antrenmanları olan sporculara “BigJoyPredator”

Ağır antrenmanları olan sporculara Spor öncesi "BigJoyPredator"

BigJoyPredator yoğunluklu ve ağır antrenmanları olan sporculara yönelik oluşturulmuştur. İçeriğinde BCAA, arjininsitrülin, beta alanin gibi 18 bileşenden oluşan bir pre-workout ürünüdür.

FormulasyonundaDennis James’ e ait sporcu beslenme ve antrenman alanında zaman içerisinde elde ederek vakıf olduğu bilgiyi ve tecrübelerini birleştirerek içeriğinin dünyada eşi benzeri olmayan bir preworkout ürünü olması sağlanmıştır.

Dennis James’ in desteği ile birlikte sporcunun ihtiyaç duyduğu hangi besin desteği ne kadarlık bir doz kullanımında en optimum sonuca ulaşılacağı hem kendi çalışmalarından hem de yapmış olduğu eğitmenlikle birçok başarı kazanmış sporculardan çok iyi bilmektedir.

BigJoyPredator Kullanımı

Hazırlama ve tüketme kolaylığı açısından BigJoyPredator birçok kullanıcı için tercih sebebi olmaktadır. 150 veya 425 mililitre sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Çözünmesi basit bir formdur.preworkout takviyesi için karıştırıcı kullanılmasına gerek kalmadan dahi kaşık yardımıyla kolaylıkla karıştırmak suretiyle hazırlanmaktadır.

Kişinin damak tadına göre ölçü miktarına göre sıvının oranı veya değişik aroma seçkilerinden biri tercih edilebilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm çeşitlerine ulaşabileceğiniz adres https://www.protein34.com/bigjoy-pre-dator-510-gr sayfasıdır.

Ağır antrenmanları olan sporculara Spor öncesi "BigJoyPredator"

Denizli Oto Ekspertiz