Ahmet Çakar, flaş şampiyonluk iddiasında bulundı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Spor

Ahmet Çakar, flaş şampiyonluk iddiasında bulundı!

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar şampiyonlukta favorisinin Başakşehir olduğunu ancak eğer sezonun kalan bölümü seyircili oynansaydı Trabzonspor olacağını söyledi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu yorumcusu Ahmet Çakar, Alanya’nın yerel televizyonu Dim TV’ye konuştu ve yaptığı açıklamada Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin teknik direktörü olabileceğini söyledi.

Ahmet Çakar yaptığı açıklamada Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’na övgüler yağdırırken “Büyük takımların korkulu rüyası olan Alanyaspor, Çavuşoğlu’nun inanılmaz gayretleri ile 20 yıl küme düşmez, tepeye oynar. Ama Çavuşoğlu gider, başkası gelirse 1 yıl sonra küme düşer. Örnekleri var; işte Manisa” dedi. 

“SEYİRCİLİ OYSAYDI FAVORİM TRABZONSPOR’DU” 

Ahmet Çakar “Şampiyonlukta favoriniz kim?” şeklindeki soruya ise şu yanıtı verdi: “Maçlar seyircisiz oynanacak. Hakemler seyirci baskısı olmayınca hata yapmaz.

Seyircisiz oyun büyük camiaların aleyhinedir. Bu yüzden Galatasaray ve Trabzonspor süreci sonrası seyirci avantajını kullanamayacaklar.

Oysa Başakşehir zaten yıllardır seyircisiz. Başakşehir’i bir tık önde görüyorum. Aksi olsa, yani maçlar seyircili olsaydı favorim Trabzon olurdu”