Ak Ocaklar Mersin İl başkanlığına, Çakıcı'nın yiğeni Bora Toprak ve iş Ortağı Aydın Daş'tan anlamlı Ziyaret | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Ak Ocaklar Mersin İl başkanlığına, Çakıcı’nın yiğeni Bora Toprak ve iş Ortağı Aydın Daş’tan anlamlı Ziyaret

Ak Ocaklar Mersin İl başkanlığına, Çakıcı'nın yiğeni Bora Toprak ve iş Ortağı Aydın Daş'tan anlamlı Ziyaret

Merkezi Ankara’da bulunan ve tüm Türkiye’de örgütlenen Ak Ocaklar Mersin’de kurulduğu günden buyana faaliyetleri ne Vatan için Devlet için Millet için gece gündüz demeden aralıksız sürdürüyor.

Bir çok başarılı hizmetlere adım atan Ak Ocaklar Mersin İl başkanı Barış Çifçi,son olarak geçtiğimiz günlerde Alaattin Çakıcı nın yeğeni Bora Toprak ve iş ortağı Aydın Daş‘ı ağırladılar.

Büyük bir kalabalık topluluğu ile karşılayan Ak Ocaklar yönetimi,misafirlerini Mersin’de bir otelde konferans salonunda toplantı yaptılar.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Ak Ocaklar Mersin İl Başkanı

Barış Çifçi ; öncelikle gelen tüm davetlilere teşekkür ederek, uyuşturucu ile mücadele verdiklerini ve bu anlamda Mersin Valimizin ve tüm emniyet güçlerimizin bu konudaki çabalarımızı destekleyerek teşekkür ederken, tüm yetkili makam, kurum ve kuruluşlara da ayrı ayrı Teşekkür edip,

Türk milletine ve Müslüman alemine saygı, selam, dua ve ahde vefa diliyoruz dedi.

Toplantının ardından gelen misafirler Bora Toprak ve Aydın Daş ile beraber kalabalık bir şekilde, bir dizi ziyaretler için,konvoy halinde esnafı dolaşıp Covid-19 salgını’nı anlatarak “Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir”diyerek maske ve dezenfekte dağıttılar.

Ak Ocaklar / Tarihçe

Ak Ocaklar Derneği, 30 eylül 2014 yılında Hakan Yiğit tarafından kurulmuş ve halen Genel Başkanlığı Hakan Yiğit tarafından yürütülen bir sivil toplum kuruluşudur.

Her daim devlet geleneklerine sahip çıkan Ak Ocaklar Derneği, genel merkez üyeleri, il-ilçe başkanlıkları ve temsilcilikleri ile bulunduğu il-ilçelerde ve ülkenin dört bir yanında halka ses olmuştur.

Ülkemizde yaşanan hain FETÖ darbe girişiminde yönetim kurulu üyelerinden Erkan Yiğit şehit, Volkan Yiğit ise gazi olmuştur.

Yine Alper Kaymakçı Ak Ocaklar Derneği’nin vermiş olduğu şehitlerden birisidir.

Yeni yönetim kurulunu belirleyen Ak Ocaklar Derneği, ülke menfaati ve devlet ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmekte olup “15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” diyerek Anadolu ruhunu canlı tutmak adına paneller düzenleyerek çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Ak Ocaklar Mersin İl başkanlığına, Çakıcı'nın yiğeni Bora Toprak ve iş Ortağı Aydın Daş'tan anlamlı Ziyaret
Denizli Oto Ekspertiz