Akıncı dizisinin yayın tarihi açıklandı! ilk Bölüm 1 Ocak 2021'de | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Akıncı dizisinin yayın tarihi açıklandı! ilk Bölüm 1 Ocak 2021’de

Akıncı dizisinin yayın tarihi açıklandı! 1 Ocak 2021’de

Akıncı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Akıncı dizisi, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2021’de saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, atv’de yayınlanacak olan Akıncı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Sıra dışı senaryosu, aksiyon dolu sahneleri ve dev oyuncu kadrosuyla Akıncı dizisi, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2021’de saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Şükrü ÖzyıldızBüşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesini ekrana taşıyacak.

Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ilgi gören ve 1 Ocak 2021’de atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Akıncı dizisinin proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini Veli Çelik ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp/NTC Medya üstleniyor.

Akıncı dizisinin yayın tarihi açıklandı! 1 Ocak 2021’de

Fargmanı İzle

Denizli Oto Ekspertiz