Alaattin Çakıcı ağır konuştu; Bana O Teklifi Kim Yaparsa …! | intHaber.com
Güncel

Alaattin Çakıcı ağır konuştu; Bana O Teklifi Kim Yaparsa …!

Alaattin Çakıcı ağır konuştu; Bana O Teklifi Kim Yaparsa

Alaattin Çakıcı son günlerde gündemde algı yaratmak isteyenler hakkında kamuoyuna danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan tarafından açıklama yaptı.

Alaattin Çakıcı ağır konuştu; Bana O Teklifi Kim Yaparsa


Açıklama Alaattin Çakıcı’nın kendi twetter hesabında paylaşılarak,hakkındaki asılsız ve olumsuz yorumlara cevap verdi ;

Çakıcı’nın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan'dan Dikkat Çeken Paylaşım


İşte o cevap ;
Batı ve okyanus ötesi İsrail ortaklaşa ülkemizde çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçileri devreye sokarak günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz. Basın, sosyal medya ve televizyonlarda devletimizin bekası sorunu var iken sürekli Batı’nın devreye soktuğu bu çirkin oyunda her konuda gündeme dolaylıda olsa getiriliyorum.

Bunu gündeme getiren sözde basın mensupları bir haberlerinde de Alaattin Çakıcı Kıbrıs’a gönderildi diyorlar, ben şu an özgür bir vatandaşım Kıbrıs’a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim bu kimsenin sorunu değilken niye bu kadar sorun ediliyor.

Sebahattin Önkibar isimli gazeteci YouTube’da yayınladığı videoda Alaattin Çakıcı‘ya eroin baronunun olması teklif ediliyor diyor.

Ona ve herkese şunu söylerim ki böyle bir teklifi bana kim yaparsa yapsın git karını kerhaneye bırak derim. Ülkemiz üzerinde bypass yapmak isteyen herkese sözüm şudur ki, devletin bekası söz konusuysa,tarafım devletin bekası ve devamlılığıdır.

Kamuoyunun bilgilerine arz ederim