Algün West Side projesinde uygun fiyatlı konutların satışı başladı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak Projeleri

Algün West Side projesinde uygun fiyatlı konutların satışı başladı

Algün West Side projesinde uygun fiyatlı konutların satışı başladı

ALG Constructions tarafından Düzce Merkez’de inşa edilen Algün West Side projesi, yatırımcısına merkezi bir noktada güvenli ve lüks bir yaşam alanı sunmaya hazırlanıyor.

Projede inşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışları da sürüyor.

Yatay mimarili tasarımla kurulan Algün West Side projesinde 5’er katlı bloklar tasarlandı. Projede toplam 430 adet konut inşa ediliyor. Projedeki konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor.

Projedeki 1+1 konutların büyüklükleri 65 ile 70 metrekare arasında, 2+1 konutların büyüklükleri 83 ile 97 metrekare arasında, 3+1 konutların büyüklükleri ise 136 ile 189 metrekare arasında olacak şekilde tasarlanıyor.

ALGÜN WEST SIDE FİYAT LİSTESİ

Konut teslimlerinin Eylül 2021 döneminde başlaması hedeflenen projede uygun fiyatlı konutlar dikkat çekiyor. İşte Algün West Side fiyat listesi:

1+1 konutların fiyatları 197 bin TL ile 222 bin TL arasında,
2+1 konutların fiyatları 316 bin TL ile 354 bin TL arasında,
3+1 konutların fiyatları 473 bin TL ile 591 bin TL arasında değişiyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde 48 ay vade farksız ödeme planı da sunuluyor.

MERKEZİ NOKTADA YAŞAM FIRSATI

Avantajlı konumuyla da dikkat çeken Algün West Side projesi, Düzce Üniversitesi’ne yakın bir noktada kuruluyor. Proje, bu özelliğiyle yatırım amaçlı profil de çiziyor.

Projenin sosyal donatıları arasında ise fitness merkezi, çocuk parkı, yeşil alan, sosyal tesis alanı, otopark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Algün West Side projesinde uygun fiyatlı konutların satışı başladı
Denizli Oto Ekspertiz