Ankara Çankaya ve Gölbaşı'nda gayrimenkuller ihale yoluyla satılacak | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Ankara Çankaya ve Gölbaşı’nda gayrimenkuller ihale yoluyla satılacak

Çankaya ve Gölbaşı'nda yer alan gayrimenkuller ihale yoluyla satılacak
Mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan toplamda 20 adet gayrimenkul satışa sunuldu.

Gayrimenkullerin satış işlemi, Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı tarafından yürütülecek.

Yapılan bilgilendirmeye göre, söz konusu satış ihalesi 29 Temmuz 2021 günü düzenlenecek. İhale, Ankara Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda saat 14:00’da başlayacak.

Satışa sunulan gayrimenkullerden 15’i Çankaya ilçesi Karakusunlar Mahallesi’nde, 1’i Gölbaşı ilçesi Kızılcaşar Mahallesi’nde ve 4’ü ise İncek Mahallesi’nde yer alıyor.

CAZİP FİYATLARLA YATIRIM FIRSATI

Satışa sunulan gayrimenkuller konut ve arsa özelliklerini taşıyor. Çankaya ilçesi Karakusunlar Mahallesi’nde yer alan 3+1 ve 4+1 konutlar ve Gölbaşı Kızılcaşar ile İncek Mahallelerindeki konut imarlı arsaların peşin ya da konut kredisi kullanılarak satın alınabileceği belirtildi.

Satışa sunulan konutların fiyatları 950 bin TL’den başlarken arsaların fiyatları, 1 milyon 060 bin TL seviyesinden başlıyor.

İhale ve gayrimenkullere dair tüm detaylara Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı tarafından ulaşılabilir.

KAPALI TEKLİF SUNULACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, gayrimenkuller kapalı zarf usulüyle satılacağı belirtildi. Teklif mektuplarının en geç ihale günü saat 12:00′ kadar teslim edilmesi gerekiyor. Ayrıca yatırımcılardan ikametgah belgeleri, kimlik belgesi, taşınmaz mal satış şartnamesi, geçici teminatın yatırıldığını gösteren belge talep ediliyor.

Çankaya ve Gölbaşı'nda yer alan gayrimenkuller ihale yoluyla satılacak