Ankara'da inşa edilen Gölbaşı Prime projesinde satış dönemi başladı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

Ankara’da inşa edilen Gölbaşı Prime projesinde satış dönemi başladı

Ankara'da inşa edilen Gölbaşı Prime projesinde satış dönemi başladı

Rantaş İnşaat, Vista İnşaat ve Mod Yapı işbirliğiyle kurulan ortaklığın imzasıyla hayata geçirilmeye hazırlanan Gölbaşı Prime projesi, Ankara’nın gelişmekte olan ilçesi Gölbaşı’nda home ofis konseptiyle daireler oluşturuyor.

Projede inşaat çalışmalarının yanı sıra satış süreci de başladı.

Gölbaşı Prime projesinde 85 adet daire ve 12 adet cadde dükkan inşa ediliyor. Projedeki daireler ev veya ofis olarak kullanılmak üzere 1+1 daire tipi şekliyle oluşturuluyor. Dairelerin büyüklükleri 55 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor. Proje, yatay mimari tasarımıyla inşa ediliyor.

Çalışma ve ev konforunu birlikte sunan Gölbaşı Prime projesinde küçük daire tercih edenlere konforlu yaşam alanı sunuluyor. Proje aynı zamanda yatırım odaklı olma özelliği de taşıyor.

UYGUN FİYATLARLA DAİRE SAHİBİ OLMA ŞANSI

Konut teslimlerinin 2021 yılının üçüncü çeyreğinde başlaması hedeflenen Gölbaşı Prime projesinde avantajlı satış dönemi başladı. Projedeki 1+1 dairelerin fiyatları 340 bin TL’den başlıyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan daireler için firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme planları da hazırlanıyor.

AVANTAJLI NOKTADA YÜKSELİYOR

Gölbaşı’nın Eymir Mahallesi’nde inşa edilen Gölbaşı Prime projesi, konumuyla yatırımcısına avantaj sağlıyor. Devlet Hastanesi, TOKİ Konutları, üniversitelere yakın noktada olan proje, aynı zamanda Mogan Gölü’ne de oldukça yakın bir noktada kuruluyor.

Yatırımcısına yaşam alanında kaliteli bir hayat sunmayı hedefleyen Gölbaşı Prime projesinde fitness merkezi, cep sinema, oyun salonu, resepsiyon hizmeti, otopark ve güvenlik gibi sosyal donatılar da sunuluyor.

Ankara'da inşa edilen Gölbaşı Prime projesinde satış dönemi başladı
Denizli Oto Ekspertiz