Ankara'da uygun fiyatlarla lüks yaşam sunan Bağlife Konutları'nda satışlar başladı. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

Ankara’da uygun fiyatlarla lüks yaşam sunan Bağlife Konutları’nda satışlar başladı.

16 katlı 2 blok tasarımıyla kurulan Bağlife Konutları
16 katlı 2 blok tasarımıyla kurulan Bağlife Konutları

Bağlife İnşaat tarafından Ankara’nın gelişen ilçesi Sincan’da inşa edilen Bağlife Konutları projesinde konut satışları başladı. Projede inşaat çalışmaları ise sürüyor.

16 katlı 2 blok tasarımıyla kurulan Bağlife Konutları projesinde toplam 130 adet konut hayata geçiriliyor. Projedeki konutların tamamı 3+1 daire tipi şekliyle tasarlandı. Konutların büyüklükleri ise net 115 metrekare, brüt 125 metrekare olacak şekilde oluşturuluyor.

Aile yaşantısına uygun bir proje özelliği taşıyan Bağlife Konutları, bu bağlamda erken dönemde avantajlı fiyat politikasıyla ailelere ev sahibi olma şansı sağlıyor.

BAĞLIFE KONUTLARI FİYATLARI

Konut teslimlerinin 2021 yılının sonunda başlaması hedeflenen Bağlife Konutları projesinde inşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışları da başladı. Projedeki 3+1 konutların fiyatları 420 bin TL’den başlıyor.

Uygun fiyat politikasının benimsendiği projede ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme imkanı sağlanıyor.

MERKEZİ NOKTADA SİTE YAŞANTISI

Sincan’ın Yenikent bölgesinde inşa edilen Bağlife Konutları projesi, yatırımcısına merkezi bir noktada güvenli site yaşantısı sunuyor. Butik konsept yapısıyla kurulan proje, çok sayıda okul, banka, market gibi noktalara yürüme mesafesinde bulunuyor. Toplu taşıma duraklarına da yakınlığıyla yatırımcısına avantaj sağlayan proje, çevre ilçelere kolay ulaşım şansının barındırıyor.

Bağlife Konutları projesinin yaşam alanında ise yatırımcısına konforlu bir hayat sağlayacak imkanlar sağlanıyor. 7/24 güvenliğin bulunduğu projede; çocuk oyun alanı, basketbol sahası, yeşil alan, yürüyüş parkuru, açık otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor

Denizli Oto Ekspertiz