Ankara'nın gelişen ilçelerinde yatırım fırsatı sunuldu | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Ankara’nın gelişen ilçelerinde yatırım fırsatı sunuldu

Ankara'nın gelişen ilçelerinde yatırım fırsatı sunuldu

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü tarafından Ankara’nın Çubuk, Kahramankazan, Pursaklar ve Akyurt ilçelerinde yer alan toplam 40 adet arsa satışa sunuldu.

Satışı konu olan arsalar için gayrimenkul satış ihalesi düzenlenecek. İhaleler 16 ve 17 Haziran 2021 günleri yapılacak. İhaleler, Kızılay’daki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında düzenlenecek.

UYGUN FİYATLAR DİKKAT ÇEKTİ

Satışa sunulan arsalar arasında Akyurt ilçesinde 15 adet bulunuyor. Bu arsaların fiyatları 7 bin 680 TL ile 343 bin 800 TL arasında değişiyor. Arsalar; Yeşiltepe, Güzelhisar ve Şeyhler mahallelerinde bulunuyor.

Çubuk ilçesinde ise 9 arsa satışa sunuldu. Esenboğa, Oymide, Sansu mahallelerinde bulunan bu arsaların fiyatları 3 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor.

Kahramankazan ilçesinde 10 adet arsa satışa sunuldu. Arsalar; Saray, Kayı ve Kumpınar mahallelerinde bulunuyor. Bu arsaların fiyatları 136 bin TL ile 351 bin TL arasında değişiyor.

Pursaklar’ın Saray Mahallesi’nde 6 adet arsa satışa sunuldu. Arsaların fiyatları 190 bin TL ile 5 milyon 650 bin TL arasında değişiyor.

ARSALAR AYRI AYRI SATILACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmeye göre ihale, 2886 sayılı Kanun’un 45’inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile yapılacak ve arsalar tek tek satılacak. İhale ve arsalara dair tüm detaylara Seymen Emlak Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabilir.

Ankara'nın gelişen ilçelerinde yatırım fırsatı sunuldu
Denizli Oto Ekspertiz