Anne adaylarının işlerini kolaylaştıran Hastane Çıkış Seti Yeni Doğan Kıyafetleri | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Sektörel

Anne adaylarının işlerini kolaylaştıran Hastane Çıkış Seti Yeni Doğan Kıyafetleri

Hayata yeni katılacak miniklerin rahat etmeleri ve sağlıklı olabilmelerini sağlamak için seçilen kıyafetlerde çok özen gösterilmesi gerekir. Öncelikle anne adaylarının hastane çıkış seti bebeklerine giydirecekleri kıyafetleri hazır etmesi gerekir. Böylece, set olarak sunulan ve içerisinde bebeğin tüm ihtiyaçlarını gideren ürünlerin bulunması, hastanede kalış süresince ve sonrasında anne ve baba adaylarının işlerini kolaylaştırır.

Hastane Çıkış Seti Nasıl Seçilmelidir?

Genel olarak bir set içerisinde iç ve dış zıbın, patikli ve patiksiz pantolon, önlük, eldiven, şapka, tulum, ağız bezi, yelek, alt açma bezi ile kundağın yanında anne omuz örtüsü de yer almaktadır. Tüm bu kıyafetlerin kumaş seçimi ise bebeğin doğduğu mevsime göre belirlenmelidir. Kış mevsiminde sete ilave olarak battaniye eklenmelidir.

Bununla birlikte hastane çıkış seti kullanılacak bebek kıyafetlerinin sık yıkanması göz önüne alınarak seçilmesi gerekir.  Tüm ürünlerin kaliteli ve sağlam dokuya sahip olmasına dikkat edilmelidir.  İçerisinde naylon barındırmayan yüzde yüz pamuklu kıyafetler ile bebeklerin narin cildi korunabilir. Tamamen naturel olan kıyafet ve aksesuarların temizliklerinin de pratik olduğu bilinmelidir. Ayrıca prematüre bebekler için de ergonomik ve bebeğin anotomisine uygun ürünlerin seçilmesine özen gösterilmelidir. Siz de yeni doğan bebekleriniz için en doğru ürün arayışındaysanız, https://www.breeze.com.tr/hastane-cikisi2 sayfasını ziyaret ederek, beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.