Anne kızın feci ölümü! Kızıyla yeni hayat kurmak isterken yangında can verdiler! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Anne kızın feci ölümü! Kızıyla yeni hayat kurmak isterken yangında can verdiler!

Anne kızın feci ölümü! Kızıyla yeni hayat kurmak isterken yangında can verdiler!

Afyonkarahisar’da eşinden boşandıktan sonra 6 yaşındaki kızı Melek Dağ’ı alarak Konya’ya gelen ve buraya yerleşen hemşire Sevim Kayhan, evinde çıkan yangın sonrası kızıyla birlikte can verdi.

Görevinden tayin isteyerek 3 ay önce Konya’ya gelen ve burada göreve başlayan Kayhan’ın arkadaşlarına, kızıyla yeni bir hayat kuracağını söylediği öğrenildi.

Konya’nın Meram ilçesindeki bir apartmanın 5. katında gece saat 02.30 sıralarında yangın çıktı. Konya’daki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Sevim Kayhan’ın gece saatlerinde evinde başlayan yangın kısa sürede büyüdü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yangında evde bulunan alevlerden kaçmak için pencereye çıkan minik Melek, bacaklarında ve kollarında oluşan yanıklardan dolayı acıya dayanamadığı ve kendisini pencereden aşağıya bıraktığı görüldü. Ekipler tarafından hemen ambulansa alınan küçük kız yapılan müdahaleler sonrası hayatını kaybettiği belirlendi. Diğer taraftan yangını söndüren itfaiye ekipleri eve girdiklerinde anne Sevim Kayhan’ın yanmış cesedi ile karşılaştılar. Evde yapılan çalışmalar sonrasında ise ilk belirlemelerine göre yangının şarjdaki cep telefonundan çıktığı belirlendi.

Anne kızın cansız bedenleri otopsi yapılması için Adli Tıp Morguna kaldırılırken hemşire Sevim Kayhan’ın 3 ay önce eşinden ayrıldığı ve kızıyla yeni bir hayat kurabilmek için Konya’ya geldiği öğrenildi.

Anne kızın feci ölümü! Kızıyla yeni hayat kurmak isterken yangında can verdiler!
Denizli Oto Ekspertiz