Antalya'da bu kadarı da olmaz dedirten görüntü! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Antalya’da bu kadarı da olmaz dedirten görüntü!

Antalya’da bu kadarı da olmaz dedirten görüntü!

Antalya’da bu kadarına da pes dedirten bir görüntü geldi. Sokağa çıkma yasaklarında köpeğini gezdirmek amacı ile için dışarıya çıkan vatandaşın yaptıkları isyan ettirdi.

Antalya’da kimliği belirsiz bir kişi, sokağa çıkma kısıtlamasında, evcil hayvan gezdirenlere sağlanan muafiyeti kullanıp dışarı çıktı.

Köpeğini seyir halindeki otomobilinin yanında, tasmasından tutarak dolaştırması ise gezintiyi işkenceye döndürdü. Köpeğe eziyet cep telefonu kameralarıyla görüntülendi.

Antalya’da sokak kedilerinin patilerinin kesilmesi, 12 sokak köpeğinin zehirlenmesiyle ilgili hayvanlara uygulanan eziyet haberlerine bu kez farklı bir görüntü eklendi.

ZAVALLI KÖPEĞİN YAŞADIĞI EZİYET KAMERADA

Kepez ilçesinin Göksu Mahallesi’nde kimliği belirsiz bir kişi, sokağa çıkma kısıtlamasında köpeğini gezdirmek için dışarı çıktı.

Ancak yağmurdan kaçmak için otomobiline binip, tasmasından tuttuğu köpeğini dışarda bıraktı. Ardından da aracını sürerek, köpeği gezdirmeye başladı. Zaman zaman arka ayakları üzerinde sürüklenen köpeğin yaşadığı eziyet bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt edildi.

Antalya’da bu kadarı da olmaz dedirten görüntü!
Denizli Oto Ekspertiz