Ayline Suçlama! Aylin Coşkun mallarımı yağmaladı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Ayline Suçlama! Aylin Coşkun mallarımı yağmaladı!

Savcılığa başvuran Cantemur “Tehditle lüks aracımı ve evimi aldı” dedi. Coşkun ise insanını ortaklık için verdiği 17,5 milyon doları geri ödememekle suçladı.

İş insanı Tevfik Cantemur, şarkıcı Aylin Coşkun’u mallarını yağmalamakla suçlayıp savcılığa başvurdu.

Sabah’ın haberine göre; İç giyim firması sahibi Tevfik Cantemur, şarkıcı Aylin Coşkun’u savcılığa şikâyet etti. İş insanı, “Aylin Coşkun bana ulaştı, şarkıcı olduğu için sponsor arıyordu, yardım istedi. 2018’de klip çekimi için borç verdim. Ardından çek ve senet verdim. Coşkun, borcunu ödemeyi reddedip çocuklarımı kaçırmakla tehdit etti” diye konuştu.

YARDIM EDİN BANA

Cantemur, suçlamalarına şöyle devam etti: “Coşkun, adamlarıyla beni tehdit etti. Zorla adıma kayıtlı Acarkent’teki üç milyon değerindeki evimi aldı. Ben bu sebeple intihara kalkıştım. Benden sürekli para almaya devam ediyor. Yine kurtulamadım, yardım edin.” Savcılık soruşturma başlattı.

İŞTE TEVFİK CANTEMUR’UN SUÇLAMALARI

 Benden sürekli para istiyor. Evim, lüks cipim gitti.

 Bugüne kadar yaklaşık 4 milyon 620 bin dolar para verdim.

Verdiğim çek ve senetleri iade etmediği gibi senetlerin alacaklısı olduğunu ileri sürerek bana 4 milyon liraya yakın icra takibi başlattı.

AYLİN COŞKUN’UN SAVUNMASI

Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan şarkıcı Aylin Coşkun, “Tevfik Cantemur, sahibi olduğu şirkete ortak olmamı istedi. Bunun için 17 milyon 500 bin dolar para verdim. Şirkete ortak oldum. Sonra borcunu ödeyemedi ve ben de alacağımı gayrimenkulle araç üzerinden sağlamaya çalıştım” dedi.

Aylin Coşkun Kimdir?

Aylin Coşkun (d. 1976, Almanya), Türk şarkıcı ve modeldir.

1976’da Türk asıllı bir ailenin kızı olarak Almanya’da doğan sanatçı İzmir, Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi. 1997’de güzellik yarışması Miss Globe ‘da Türkiye Güzeli seçildi. Müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

Bu arada İstanbul ve Ankara’da bir süre mankenlik yapmış, özel bir TV kanalında belli bir süre sunuculukta icra etmiştir. Şarkıcı günümüze kadar 7 tane albüm yapmıştır.

2000’li yılların başında ilk albümü Masalı Zeyno Müzik etiketiyle piyasaya çıkatmış sanatçının albümde kendisine ait Bu Kaçıncı parçası ve klip çektiği Yandım Allahım isimli parçaları ile müzik dünyasında yer etmiştir. Şarkıcı takip eden 6 albüm daha yapmıştır.