Başın Sağolsun Ebru; Ebru Şallı'nın oğlu Pars hayatını kaybetti. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
GüncelMagazinSağlık

Başın Sağolsun Ebru; Ebru Şallı’nın oğlu Pars hayatını kaybetti.

Eski manken ve sunucu Ebru Şallı’nın 2013’te boşandığı Harun Tan’dan olan oğlu Pars, dün akşam hayatını kaybetti. 8 yaşındaki Pars, yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi görüyordu


Harun Tan ile Ebru Şallı’nın 8 yaşındaki oğlu Pars, dün gece tedavi gördüğü Maslak’taki bir hastanede yaşamını yitirdi.

Yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi gördüğü öğrenilen Pars Tan için öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Pars Tan, Kilyos mezarlığında defnedildi.

“ELEŞTİRİLER UMURUMDA DEĞİL”
Pars’ın lenfoma hastalığına yakalanmasıyla zor günler geçiren Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl içini dökmüştü. Eski manken, “Özel hayatıma gelen eleştiriler umurumda değil. Önceliğim Pars” demişti.

Lenfoma hastalığına yakalanan 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, şunları söylemişti:

“BİR HASTALIK DURUMUMUZ VAR”
Ebru Şallı, geçtiğimiz aylarda Habertürk TV’de yayınlanan Oylum Talu’nun sunduğu ‘Burası Haftasonu’ programına konuk olmuştu. Şallı, oğlu Pars’ın hastalığıyla ilgili şunları söylemişti:
“Küçük oğlum da basketbol oynuyor. Onu da elimizden geldiğince yetiştiriyoruz ama bir hastalık durumumuz var. Bir tedavi sürecimiz oldu. Bir yıl gibi bir süreç geçirdik. Şu an durumu iyi ama onun okuluna ara vermemiz gerekti. Koşturmaca içinde bir yıl geçirdim. Her şey insanlar için, her şeyi yaşayabiliyoruz. Ben çok sabırlı bir insanım. Hep pozitif bir şekilde enerjiyi içten yükseltmek lazım.”


“Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz; ancak şu an Pars’ın durumu daha iyi.”

Kaynak : Milliyet