Başkentin gelişen ilçesinde yatırım fırsatı sunuldu. İşte tüm detaylar… | intHaber.com
Emlakİnşaat

Başkentin gelişen ilçesinde yatırım fırsatı sunuldu. İşte tüm detaylar…

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

Ankara’nın gelişmekte olan ilçesi Bala’da arsa vasıflı 110 adet gayrimenkul satışa sunuldu.

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü tarafından satışa sunulan arsaların satış ihalesi yapılacak.

Söz konusu gayrimenkul satış ihalesi 25 ve 26 Mayıs 2021 günleri düzenlenecek. İhalenin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İhale Salonunda düzenleneceği belirtildi.

Satışa sunulan arsalar ihalede tek tek satılacak. Arsaların tamamı ‘imarsız arsa’ özelliği taşıyor. Arsalar için uygun satış fiyatları dikkat çekiyor.

FİYATLAR 10 BİN TL SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR

Ankara’nın Bala ilçesinde satışa sunulan arsaların fiyatları, 10 bin 800 TL ile 510 bin TL arasında değişiyor. Arsaların büyüklüleri bin 346 metrekare ile 34 bin metrekare arasında değişiyor.

Arsalar için ihalede geçici teminat bedeli talep ediliyor. Talep edilen geçici teminat bedelleri, 2 bin 160 TL ile 103 bin TL arasında değişiyor.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından ihaleye ilişkin yapılan bilgilendirmeye göre, ihale 2886 sayılı Kanun’un 45’inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile yapılacak. İhale ve arsalara dair tüm detayların Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı’ndan öğrenilebileceği belirtildi.

İhaleye katılmak isteyen gerçek kişilerden ikametgah belgesi, tebligat için Türkiye’de adres bilgisi, nüfus cüzdan fotokopisi gibi belgeler talep ediliyor.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK