Batuhan Besler; Her zaman "sıfır iş kazası, sıfır meslek hastalığı" hedefimiz! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
İnşaatSektörel

Batuhan Besler; Her zaman “sıfır iş kazası, sıfır meslek hastalığı” hedefimiz!

Dünya genelinde Covid 19 pandemisi nedeni ile çalışma koşullarında yapılan yeni düzenlemeler pek çok alanda olduğu gibi İş Sağlığı  ve Güvenliği konusuna da yeni bir boyut getirdi. 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeni bir açıklama yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, önceliğin çalışanların güvenliği olduğunu söyledi.

GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeni ile açıklamada bulundu. Her zaman “sıfır iş kazası, sıfır meslek hastalığı” hedefi ile çalışmalarını yürüttüklerini ve düzenlenen eğitim/organizasyonlarla çalışanları da sürecin içine dahil ettiklerini belirten Besler, 2020 yılında pandemi sürecinin konuyu başka bir boyuta taşıdığını söyledi.

Besler, “Her yıl ISG Haftası nedeni ile şirket bünyesinde çeşitli organizasyonlarımız oluyordu. Zaman zaman aileleri de içine aldığımız bu organizasyonumuzu maalesef bu yıl gerçekleştiremiyoruz. GF Hakan Plastik olarak, devam eden COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında önceliğimiz çalışanlarımızın, ailelerimizin, müşteri ve paydaşlarımızın sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutmak ve işlerimizi güvenli bir şekilde sürdürmektir.

Salgın kapsamında çalışan sağlığını maksimum seviyede korumak için bir çok tedbir aldık. Şu anda Kağıthane ve bölge satış ofis kadrosunda çalışan tüm personelimiz çalışmalarını evden yürütüyorlar. Sağlam ve geniş satış ağımız, esnek hareket etmemize olanak sağlıyor. Üretim ayağında ise, üretim planımızı Mayıs ayından itibaren sadece Çerkezköy tesisimizde gerçekleştirecek şekilde revize ettik. Çerkezköy tesisimizde çalışan personelimizin girişlerde ateş ölçümü yapılıyor ve maske kullanılıyor. Yemekhane gibi ortak alanlarda sosyal mesafeyi koruyacak yeni düzenlemeler yaptık. Oluşturduğumuz çalışma sistemimizle müşterilerimizin taleplerini herhangi bir aksaklık yaşatmadan karşılamaya devam edeceğiz.

Bu zorlu dönemi hep birlikte, en kısa sürede ve sağlık içerisinde atlatmayı diliyoruz ” dedi.

GF Hakan Plastik

Tel: 0212 809 2033

Müşteri Bilgi Hattı: 0850 346 43 47

Web :              www. gfps.com/tr

Facebook :     www.facebook.com/gfhakanplastik

Linkedin :        www.linkedin.com/gfhakanplastik

Youtube :        www.youtube.com/gfhakanplastik

Linkedin:         www.linkedin.com/gfhakanplastik