Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Alaçatı'da buluştu! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Alaçatı’da buluştu!

Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Alaçatı’da bir araya geldi.
Beyazıt Öztürk tekrar ekranlara döneceğini söyleyerek, “Eylül-Ekim gibi ekranlara döneceğim. O Ses Türkiye olacak. Birkaç değişiklik olacak. Asıl bombamız Ekim ayında olacak” ifadelerini kullandı.

“BİR SOHBET PROGRAMI YAPACAĞIZ”

Büyükak, Öztürk’le yapacağı program hakkında bilgi verdi. Büyükak, “Beyazıt ağabey ile 1 yıldır bir program üzerine konuşuyorduk. Şimdi güzel bir fikir oluştu kafamızda. Ekim ayı gibi bir şeyler yapma ihtimalimiz var. Bir sohbet programı” dedi.

Öte yandan 28 Haziran’da oğlu Aslan Oktay’ı kucağına alan İbrahim Büyükak, yaşadığı mutluluğu da paylaştı. Ünlü komedyenin hastane odasında oğlunu kucağına alıp çektirdiği poz çok konuşulmuştu.

Beyazıt Öztürk tekrar ekranlara döneceğini söyleyerek, “Eylül-Ekim gibi ekranlara döneceğim. O Ses Türkiye olacak. Birkaç değişiklik olacak. Asıl bombamız Ekim ayında olacak” ifadelerini kullandı.    "BİR SOHBET PROGRAMI YAPACAĞIZ"   Büyükak, Öztürk’le yapacağı program hakkında bilgi verdi. Büyükak, “Beyazıt ağabey ile 1 yıldır bir program üzerine konuşuyorduk. Şimdi güzel bir fikir oluştu kafamızda. Ekim ayı gibi bir şeyler yapma ihtimalimiz var. Bir sohbet programı” dedi.    Öte yandan 28 Haziran’da oğlu Aslan Oktay’ı kucağına alan İbrahim Büyükak, yaşadığı mutluluğu da paylaştı. Ünlü komedyenin hastane odasında oğlunu kucağına alıp çektirdiği poz çok konuşulmuştu.