Ankara'da kurulan Botanik Zirve projesinde satışlar başladı. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

Ankara’da kurulan Botanik Zirve projesinde satışlar başladı.

Botanik Zirve projesinde konut satışları başladı
Botanik Zirve projesinde konut satışları başladı

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı olan ve son yıllarda büyük dönüşüm geçiren bölgesi Bağlıca’da Şeref Grup ile Özkuyumcular İnşaat ortaklığıyla kurulan Botanik Zirve projesinde konut satışları başladı.

Projenin konseptinde bulunan doğal yaşam ilkesi dikkat çekiyor.

Botanik Zirve projesinde 88 adet konut inşa ediliyor. 11 katlı 2 blok tasarımına sahip olan projede 4+1 daire tipli konutlar oluşturuluyor. Projedeki konutların brüt büyüklükleri 206 metrekare, net büyüklükleri 172 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

Botanik Zirve projesinde konut satışları başladı
Botanik Zirve projesinde konut satışları başladı

BOTANİK ZİRVE FİYAT LİSTESİ

İnşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışlarının da sürdüğü projede teslimlerin 2021 Nisan döneminde başlaması hedefleniyor. Botanik Zirve projesinde satışa sunulan 4+1 konutların fiyatları ise 990 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan konutlar için firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme seçenekleri de sunuluyor.

GELİŞEN BÖLGEDE DÖRT DÖRTLÜK YAŞAM ALANI

Ankara’nın değerli bölgeleri arasına girmeye aday olan Bağlıca’da kurulan Botanik Zirve projesi, Başkent Üniversitesi’ne komşu durumda bulunuyor. Şehir merkezine uzakta olmadan yeşili bol bir yaşam alanı sunan proje, aynı zamanda diğer ilçelere kolay ulaşım şansını barındırıyor.

Yaşam alanında bolca yeşil alana yer verilen Botanik Zirve projesi, ailelere çocuklarıyla sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam alanı sunmaya hazırlanıyor. Projenin yaşam alanında aynı zamanda yürüyüş yolları, açık spor alanı, basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanı, fitness merkezi, süs havuzları, kamelyalar, açık ve kapalı otopark, güvenlik gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

Denizli Oto Ekspertiz