Bu nasıl bir iş Tarikat liderinin dışkısını yiyip idrarını içen 11 kişi öldü | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Bu nasıl bir iş Tarikat liderinin dışkısını yiyip idrarını içen 11 kişi öldü

Son zamanların en skandal ve bir o kadar da mide bulandıran olayı Tayland’da yaşandı. Kendisini “tüm dinlerin lideri” olarak tanımlayan bir tarikat lideri, müritleriyle tören gerçekleştirdi. Ormanda düzenlenen törende müritler, 74 yaşındaki Tawee Nanlan’ın dışkısını yiyip idrarını yüzüne sürdü. Bir ihbar üzerine yapılan baskında, 11 kişinin cesedi bulundu.

Tayland’da yaşanan bir tarikat töreninde yaşananlar ülkeyi ayağa kaldırdı. Kendisini “tüm dinlerin lideri” olarak tanımladığı öne sürülen 74 yaşındaki Tawee Nanlan, ormanda tören düzenledi. Çok sayıda kişinin katıldığı törende müritler, Nanlan’ın dışkısını yedi ve idrarını içti. Mide bulandıran birçok olayın yaşandığı tören alanında 1’i çocuk 11 kişinin cesedi bulundu…

İHBAR SONRASI BASKIN YAPILDI, KORKUNÇ OLAY ORTAYA ÇIKTI

Ülkede yaşayan 53 yaşındaki Khun Jenjira isimli kadın, 80 yaşındaki annesinin, tarikatın bir etkinliğine katıldığını ve oradan ayrılmasına izin verilmediğini söyledi. İhbar üzerine polis ekipleri etkinliğe baskın yaptı. Polisin baskın yaptığı etkinlikte, 11 müridin cesedi bulundu. Olay sonrası ortaya çıkan ayrıntılar hem kan dondurdu, hem de mide bulandırdı.