Bugün 1 Ocak 2022 Cumartesi için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 1 Ocak 2022 Cumartesi için Günlük Burç Yorumları analizi

1 Ocak 2022 Cumartesi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 1 Ocak 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.

1 Ocak 2022 Cumartesi

Sevgili Koç; yılın ilk günü özellikle sabah saatlerinde harekete geçmekte zorlanabilir, rehavet içinde olabilirsin. Öğlene doğru eve ve aileye dair sorumluluklar üstünde baskı hissetmene yol açabilir, kendini ifade edemeyebilir veya yorgunluktan dolayı bitkin hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde hiçbir şey yapmadan kendini dinleyebilirsin. Ancak sonrasında duygularını ifade edemediğin için planların ertelenebilir, kendini baskı altında hissedebilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde sorumluluklar üstüne binebilir ya da iletişimin tamamen kopabilir.

Sevgili İkizler; yeni yıla başlarken enerjin iyice düşmüş olabilir bugün artık kolunu kıpırdatacak halin kalmayabilir. Öğle saatlerinde ailenin gelirleriyle ilgili konularda kendini kısıtlanmış hissetmene neden olacak gelişmeler yaşanabilir, becerilerini kullanmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yengeç; son birkaç gün senin için oldukça yorucu ve kontrol dışı geçmiş olabilir. Yarın burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi bugün kendini karar almak zorunda hissedebilirsin. Yeni yıla yeni sorumluluklarla girmek yerine yüklerini hafifletmek isteyebilirsin. İlişkilerin seni zorlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün senin için en doğrusu zamanını tamamen dinlenmeye ayırmak ve hiçbir konuda adım atmamak olacaktır. Zaten olayları kontrol etmekte zorlandığın bir dönemde olduğundan yeni yıla yaşamını değerlendirmek ve yarın gerçekleşecek dolunay öncesi kararlarını netleştirerek başlamak isteyebilirsin. Sağlığına özen göstermen gerekiyor.

Sevgili Başak; yılbaşının yorgunluğunu üstünden atamadan yeni sorumlulukların devreye girmesi üstündeki baskının artmasına neden olabilir. Aldığın kararları uygulamakta ve düzenini kurmakta zorlanabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal ve arkadaş gruplarıyla aranda çıkar çatışmaları yaşanabilir.

Sevgili Terazi; güne sakin bir başlangıç yapsan da öğlene doğru tempon yükselebilir. Evinle ya da ailenle ilgilenmen gerektiğinden diğer planlarını iptal etmek zorunda kalabilirsin. Duygularını ifade ederken başkalarının ne düşündüğüne fazla takılman kendini doğru ifade edememene yol açabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerine yılbaşı kutlamalarına devam ederek ve ihmal ettiğin kişileri arayarak başlayabilirsin. Öğlene doğru ise sosyal medyada ya da yakın çevre ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Kararlarını uygulamakta ve verdiğin sözleri tutmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Yay; yeni yıla girerken kendi isteklerinden çok karşındakilerin isteklerine yönelmiş olabilirsin ancak bunu ifade etmeye fırsat bulamadan ailevi ya da duygusal krizler açığa çıkabilir. Günün ilerleyen saatlerde maddi konularda yetersizlik yaşamaya başlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; daha bir gün öncenin yorgunluğunu üstünden atamadan yakın ilişkide olduğun kişilerin talepleri seni zorlayabilir ve öğle saatlerinde gerilim yaşayabilirsin. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi bazı konularda netleşmen ve duygusal bağının olduğu kişilerle ilişkilerini yeniden düzenlemen gerekebilir.

Sevgili Kova; yılbaşı gecesi senin için hareketli ve keyifli geçmiş olabilir ancak günün geri kalanında hareket edecek enerjiyi kendinde bulmakta zorlanabilirsin. Bugünü dinlenmeye ve kişisel bakımınla ilgilenmeye ayırabilirsin. Ancak talep etmediğin halde bazı sorumlulukların üstüne kalması gerilime yol açabilir.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde evi toparlarken bir yandan da aile fertlerinle diyalog halinde olabilirsin. Planlarını bugün dinlenmek üzerine yapmış olsan da öğlene doğru değişen koşullar seni istemediğin şeyleri yapmaya zorlayabilir. Romantik ilişkilerinde soğukluklar yaşanabilir.

Denizli Oto Ekspertiz