Bugün 12 Mart 2022 Cumartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 12 Mart 2022 Cumartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Burçların 12 Mart 2022 Cumartesi gününe ait Yorumuları

Sevgili Koç: kariyer konusunda duyduğun endişe seni içten içe huzursuz etse de çevrenden alabileceğin destekle enerjin artabilir. Gün içerisinde organize ettiğin programlarda yaşayabileceğin ani değişiklikler nedeniyle, planlarını daha esnek davranmak zorunda kalabilir, günün ilerleyen saatlerinde işlerini toparlamak amacıyla harekete geçebilirsin.

Sevgili Boğa: haftaya geleceğini sağlam temeller üzerine oturtmak için çeşitli planlamalar yaparak başlayabilir, kazançlarını arttırmak adına harekete geçebilirsin. Geçmiş tecrübelerinden faydalanabileceğin gibi orijinal fikir ve hareket planları da oluşturabilirsin.  Bazı olumsuz şartlar yüzünden, arzularını ertelemen söz konusu olabilir.

Sevgili İkizler: Haftaya yoğun duygular içerisinde başlayabilir, kendini huzursuz ve endişeli hissedebilirsin. Yatırım, borç alacak gibi konular ön plana çıkabilir. Çevrendeki kişilerden gördüğün yardım ve destek senin için yeterli olmayabilir. Birikmiş işlerini toparlamak için uygun bir dönemdesin.

Sevgili Yengeç; kişisel düşüncelerini ifade etmek isteyebilir ancak karşındaki kişilerden beklediğin ilgiyi göremeyebilirsin. Kendini baskı altında hissetmen mümkündür.   Kariyer hayatında veya çalışma koşullarındaki birtakım değişimler, önünü daha rahat görmene yardımcı olabilir. Günü ufak tefek hesaplar yaparak geçirebilirsin.

Sevgili Aslan: iş temponun yoğunluğu ve anlaşma, sözleşme veya yurtdışı bağlantılı işlerinde beklediğin haberleri alamamak, haftaya gergin ve karamsar başlamana neden olabilir. Ailenin veya yakın çevrenin olumlu bakış açısı günün negatif enerjilerinden uzaklaşmanı sağlayabilir.

Sevgili Başak: Kendi içinde yaşadığın krizden dolayı çevrene soğuk ve mesafeli bir imaj yansıtabilirsin. Romantik veya ikili ilişkilerinde yaşayabileceğin ben-sen konusu fazla eleştirmene veya eleştirilmene neden olabilir.  İletişimlerinde paylaşımcı olman, sorunları çözmeni ve sevdiklerinle bağlarının güçlenmesini sağlayacaktır.

Sevgili Terazi: aile içi yaşayabileceğin bazı sorunlar veya sorumluluklarla ilgilenmek ve olayları kontrol altına almak durumunda kalabilirsin. Dengeni korumak ve kontrolünü kaybetmemek zor olabilir. Fikirlerine güven duyduğun kişilerden alacağın destek durumu toparlamana yardımcı olacaktır.

Sevgili Akrep: Çevrende, düşüncelerini ve hareketlerini onaylamayan insanlarla birlikte olmak durumunda kalabilir, üzerinde çalıştığın projenin uzun vadede devamlılığı için tutamayacağın sözler verebilirsin.  Dostlarından alacağın destek ve motivasyon, yeteneklerine olan güvenin, içinde bulunabileceğin krizi atlatmana yardımcı olabilir.

Sevgili Yay: kişisel isteklerinin ani değişim göstermesi masraflarının artmasına neden olabilir. Bugün finansal konularda verebileceğin kararlar, maddi durumunu zorlayan riskli koşullar içerebilir. Ailen ve sevdiğin kişilerle birlikte olmak, duygusal paylaşımlarda bulunmak keyifli bir gün geçirmene yardımcı olacaktır.

Sevgili Oğlak: burcunda ilerleyen Ay; bilinç altındaki duygu ve düşüncelerini ifade ederken daha manipülatif bir tarzda davranmana neden olabilir. Kariyer hedeflerinde yaşayabileceğin aksamalar seni manevi olarak yorabilir. Kardeşlerinin fedakâr ve duygusal yaklaşımı daha olumlu bir bakış açısı geliştirmeni sağlayacaktır.

Sevgili Kova; yakınlarından veya sosyal medyadan alacağın bir haberle, duygusal sıkıntılar yaşayabilir, içten içe huzursuz olabilirsin. İş sorumlulukları yerine getirmek zorunda olsan da dinlenmeyi ve sessizlik ihtiyacın ön plana çıkabilir. İç huzuruna kavuşmak için meditasyon, yoga veya enerji çalışması iyi fikir olabilir.

Sevgili Balık; yoğun ve temposu yüksek bir haftaya giriş yapıyorsun. Sorumluluklarını layığı ile yerine getirmek için var gücünle çabalayabilirsin. Kişisel ihtiyaçlarının yanı sıra sevdiklerinin de beklentileri maddi açıdan zorlanmana neden olurken, beklediğin gelirlerde de aksamalar yaşayabilirsin. Durumun geçici olduğunu bilmeli, sakin kalmayı denemelisin.

Denizli Oto Ekspertiz