Bugün 13 Ekim 2020 Salı, Süper Loto sonuçları açıklandı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EkonomiGüncel

Bugün 13 Ekim 2020 Salı, Süper Loto sonuçları açıklandı

13 Ekim 2020 Salı Süper Loto sonuçları
13 Ekim 2020 Salı Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları 13 Ekim 2020 Salı belli oldu! 11 – 16 – 22 – 31 – 37 – 52 oldu.

Süper Loto çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu. İşte 13 Ekim 2020 Salı Süper Loto sonuçları.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30’da çekiliyor.

Süper Loto oynamanın kuralları neler? 

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. 

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor. 

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.