Bugün 13 Ocak 2022 Perşembe için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Bugün 13 Ocak 2022 Perşembe için Günlük Burç Yorumları analizi

Bugün 13 Ocak 2022 Perşembe için Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 13 Ocak 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.

Bugün 13 Ocak 2022 Perşembe için Günlük Burç Yorumları analizi

Sevgili Koç; bugün sahip olduğun fikir ve inançlarınla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Kendini ifade ederken engellenmiş hissedebilir, yaptığın planları belirsiz bir zamana ertelemekten hoşnutsuz olabilirsin. Bugünlerde ortamın yanı sıra zihnin son derece karmaşıkken herhangi bir girişimden uzak durmalı, olayların netleşmesini beklemelisin.

Sevgili Boğa; bugün planladığın hedefler için gereken kaynaklarda var olan belirsizlik seni biraz rahatsız edebilir. Kredi, banka ya da miras işlerinde yaptığın başvurular varsa beklentinin aksine sonuçlar alabilirsin. Arkadaşlarınla ilgili ufak tartışmalar ya da hayal kırıklıkları yaşama ihtimaline karşı dikkati elden bırakmamalısın.

Sevgili İkizler; kariyerin ve ilişkin arasındaki dengeyi kurmak isteyebilir ama özellikle işinle ilgili şartların belirsizliğinden dolayı ne yapacağını kestiremeyebilirsin. Mevcut başvuru ya da taleplerinle ilgili sonuçların gecikmesi finansal olarak seni zorlasa da gelecek güzel günler için sabrı elden bırakmamalısın.

Sevgili Yengeç; partnerinin ya da iş ortağının talepleri sana yeni sorumluluklar yükleyebilir. Bu süreçte günlük işlerinin arasında koştururken oldukça yorulsan da net bir ilerleme kaydedemediğini düşünüp demoralize olabilirsin. Sağlık konularında ihmal ettiğini düşündüğün sıkıntıların varsa bugünlerde mutlaka kontrollerini yaptırmalısın.

Sevgili Aslan; bugün finansal açıdan belirsiz riskler almak zorunda kalabilirsin. Özellikle keyiflerin, çocukların ya da hobilerin için yapacağın harcamalar sırasında ipin ucu kapabilir, dikkatli olmalısın. Çalışma hayatında son günlerde iş yükünden bunalmış olsan da bu durumun ekibinle olan ilişkine zarar vermesine izin vermemelisin.

Sevgili Başak; partnerin ya da ortağınla ilişkinde var olan belirsizliklerden ve istenmedik gelişmelerden dolayı, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ailenle keyifli zaman geçirmek için yaptığın planlar sekteye uğrayabilir, oluşacak ertelemelerin ya da gecikmelerin canını sıkmasına, seni umutsuzluğa düşürmesine izin vermemelisin.

Sevgili Terazi; iş ortamında, ekip arkadaşlarınla alakalı iletişim sorunları yaşayabilirsin. Günlük işlerin planladığın gibi gitmeyebilir, ailen ya da evinle ilgili aldığın ekstra sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir. Sebebini bilmediğin rahatsızlıklarına kulak kabartmalı, sağlık kontrollerini ihmal etmemelisin.

Sevgili Akrep; yeni maddi kazanımlar için aldığın riskler varsa bugün bir miktar kayıp yaşayabilirsin ya da imzalamayı düşündüğün belgelerin hazırlanmasındaki gecikmelerden dolayı işler beklediğin hızda ilerlemeyebilir. Aşk hayatındaki belirsizliğin seni hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemelisin.

Sevgili Yay; bugün ailen ya da evinle ilgili girişimler yapmayı düşünüyor ancak var olan belirsizlikler yüzünden endişeye kapılıyor olabilirsin. İlişkilerinde hayal kırıklığına açık olduğun bir günde olduğun için dengede kalmaya özen göstermelisin. Maddi kazançlarını artırmak için başladığın yeni projelerde süreç sandığın kadar hızlı ve kolay ilerlemeyebilir, bu yüzden daha gerçekçi adımlar atmalısın.

Sevgili Oğlak; bugün her zamankinden biraz daha dikkat çekici olabilir, yeteneklerini tümüyle ortaya koymak için kendini baskı altında hissedebilirsin. Geçmişle ilgili bir konu zihnini meşgul ederken sende melankoli ve hayal kırıklığına sebep olabilir. Beklenmedik durumlara ve gerçekçi olmayan diyaloglara hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Kova; arkadaşlarınla ilgili bir konuda istenmedik bir durumla karşılaşabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Maddi ilişkinin olduğu organizasyon ya da gruplarla alakalı beklentinin aksine gelişen durumlar söz konusu olabilir. Kontrol edemediğin bazı olaylar planlarında gecikme ve iptallere sebebiyet verebilir.

Sevgili Balık; bugün ne yapmak istediğinle ya da gelecek hedeflerinle ilgili belirsizlikler kendini huzursuz hissetmene ve dolayısıyla gerilmene neden olabilir. Kariyerinle ilgili yaşayabileceğin hayal kırıkları seni biraz hassaslaştırabilir. Arkadaş grupları ve organizasyonlarla ilgili planlarında iptaller ve ertelemeler söz konusu olabilir bu yüzden gireceğin ortamlarda kendini yeterince ifade etme fırsatı bulamadığını düşünerek endişe etmemelisin.