Bugün 14 Mart 2022 Pazartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Mart 2022 Pazartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 14 Mart 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 14 Mart 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 14 Mart 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.
Burçların 14 Mart 2022 Pazartesi gününe ait Yorumuları

Sevgili Koç; sosyal ve toplumsal hayatta kendini rahatlıkla ifade edebilir, beklentilerin konusunda abartma eğiliminde olabilirsin. Manevi konulara yönelebilir, çözüm üretmen gereken maddi sorunlarını çevrenle paylaşabilir ve kolaylıkla destek bulabilirsin. İç huzuruna zaman ayırman gerektiği bir gündesin.

Sevgili Boğa; kariyer ve çalışma alanında alman gereken sorumluluklar tekrar gündeme gelebileceği gibi sorunlarının çözümleri için de fırsatlar bulabileceğin bir gündesin. İlişkin, sosyal yaşamın veya ortaklı işlerini gözden geçirmek, bugüne kadar gözden kaçırdığın konularda aydınlanma yaşamanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; gündeminde eğitim, seyahat, ticaret ve uluslararası konular olabilir. Hedeflerine adım adım yaklaşabilir, üstlerinden olumlu destek alabilir ve çalışma koşullarında istediğin değişikliklere kavuşabilirsin. Farklı kültürlerden oluşan kişilerle birlikte olmak; ufkunun açılmasına, keyifli zaman geçirmene yardımcı olabilir.

Sevgili Yengeç; ortak kaynaklarındaki maddi sorunların ortaya çıkması seni endişelendirmişken, uzak akrabalarından gelebilecek haberler veya beklediğin bir kredi onayı keyiflenmeni sağlayabilir. Çocuk sahibi olan yengeçler ise; çocuğunun başarısıyla övünebilir, sevinçlerine ortak olabilirler.

Sevgili Aslan; ev ve aile konularının gündemde olduğu bugünde, bazı tadilat ve dekorasyon değişiklikleri yapabilir, sevdiklerinden maddi ve manevi destek alabilirsin. Karşındaki kişilerin istekleri, kimi zaman duygusal dengeni bozuyor olsa da sevgi dolu yaklaşımın ve hoşgörülü tavrın enerjini yüksek tutmanı sağlayacaktır.

Sevgili Başak; günlük rutininde veya çalışma ortamında sergileyeceğin sıra dışı tavırlar, biraz abartılı ve göze batar bulunabilir ve aynı zamanda yakın arkadaşlarının da tepkilerine neden olabilir. Titiz ve detaylı çalışman, sürekli üretim halinde olman, üstlerin tarafından desteklenmene ve yeni iş alanlarına yönelmeni sağlayabilir.

Sevgili Terazi; sosyal aktivitelerin, hobin, çocuğun veya sportif faaliyetlerinden kaynaklı ödemen gereken faturaların artması, mali dengeni alt üst edebilir. Fakat emek ve çalışmalarının karşılığını rahatça alabiliyor olman, akrabaların ve sevdiklerinin de sana her konuda sana destek olması endişeni azaltacaktır.

Sevgili Akrep: Sanatsal konulara ve bu alandaki yeteneklerine bu aralar fazlasıyla vakit ayırman üstlerin tarafından çok da hoş karşılanmayabilir. Sezgi ve ilham gücünün artmasıyla, kendini ve iç dünyanı ortaya koyduğun eserler ummadığın kadar çok takdir toplayabilir. Kendine olan güvenin, kazançlarının da artmasını sağlayabilir.

Sevgili Yay; yakın çevrenle duygusal bağlar kurduğun, bilgilerini paylaştığın ancak aynı zamanda sözlerine engel olamadığın, pot kırabileceğin bir gün de olabilir. Bilinçaltı ve şifa çalışması yapmak için günün enerjilerini kullanabilir, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım ederek iç huzuruna kavuşabilirsin.

Sevgili Oğlak; Romantik ilişkilerde yaşayabileceğin bazı olumsuzluklar ruh sağlığını da negatif yönde etkileyebilir. Hayatına ve hayatındaki kişilere bakış açını değiştirmek istediğin bugünlerde yeni bir oluşum içerisine girebilir veya kişisel gelişimin için eğitim almaya karar verebilirsin.

Sevgili Kova; Sabit fikirli olman ve esnek davranışlarda bulunmaman kariyer hayatında zor zamanlar yaşamana neden olsa da yine de hayatının ve kariyerinin getirebileceği fırsatlardan da faydalanabileceğin bir dönemdesin. Atacağın adımlarda sevdiklerinin yanında olduğunu bilmek keyfini artırabilir.

Sevgili Balık; hayatına ışık tutmak istediğin bu dönemde, adım atman gereken yolu bilemiyor olman seni endişelendirebilir. Yalnız kalmak, yaratıcılığını arttırabilir ve büyük resmi görmeni kolaylaştırabilir. Önümüzdeki günlerde burcunda oluşacak Yeni Ay; hayatındaki hedef ve projelerinde yenilik yapman için sana ışık tutacaktır.

Denizli Oto Ekspertiz