Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Akrep ve Yükselen Akrep Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Akrep ve Yükselen Akrep Burç Yorumları analizi

Günlük Akrep ve Yükselen Akrep Burç Yorumları
Günlük Akrep ve Yükselen Akrep Burç Yorumları

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi bugünkü Akrep ve Yükselen Akrep burç (14 Temmuz Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 14 Temmuz Salı  2020 Akrep ve Yükselen Akrep Burç yorumları

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Sevdiğin kişilerle arandaki iletişim önemli olabilir. Karşı tarafın seni anlamasını isteyeceksin. Bir şeyleri yormadan, kendini fazla sıkmadan bazı konuşmalar yapmak bugün daha iyi olabilir. 

Sağlık

Yediklerini bir düzene oturtman gerekebilir. Bunun için doğru zamandasın. Daha fazla sebze ve meyve tüketebilir ve yediklerini kontrol altına alarak kilo kontrolüne girebilirsin. Bugün bu konulara öncelik verebilirsin. 

Aşk

Aşk konularında bazen bir şeyleri görmezden gelebiliyoruz. Sen de bugün kendini böyle hissedebilirsin. Sevdiğin kişinin kusurlarını gözardı edebilirsin. Ancak günün sonunda gerçekleri görmen gerekecek. 

Para

Başkalarıyla para konuşurken dikkatli olmanda fayda var. Maddi açıdan farklı düşünenlerle tartışmalar yaşayabilirsin. Bazı şeylerin tartışmaya dönmemesi için kendini frenlemen gerekebilir.

Denizli Oto Ekspertiz