Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Kova ve Yükselen Kova Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Kova ve Yükselen Kova Burç Yorumları analizi

Kova Burcu
Kova Burcu

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi bugünkü Kova ve Yükselen Kova burç (14 Temmuz Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 14 Temmuz Salı  2020 Kova ve Yükselen KovaBurç yorumları

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Kendi isteklerine, yaşadıklarına daha fazla odaklanabilirsin. Bir süreliğine de olsa kendini geri çekmen ve yaşananları kendi gözünden görmen gerekecek. Bünyeni yormamak ve kendine vakit ayırmak daha doğru olabilir bugün. 

Sağlık

Bir şeyleri değiştirmek zaman ister. Sağlığın konusunda daha sağlam hareket etmek de öyle. Bazı konularda alışkanlıklar kazanmak için bünyene zaman vermen gerekebilir. 

Aşk

Aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsin. Beklenmedik bir anda, beklemediğin birisi aşk konusunda seni şaşırtabilir. Bir şeyleri daha güzel bir ışıkta görmeye başlayabilirsin. 

Para

Maddi konularda denge yakalaman gerek. Hem kendine hem de sevdiklerine dikkat etmelisin. Maddi olarak iki tarafın da isteği önemli olabilir. O yüzden öncelikler için dikkatli düşünmen gerekecek.

Denizli Oto Ekspertiz