Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç Yorumları analizi

Oğlak Burç
Oğlak Burç

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi Oğlak Burç Yorumları analizi(14 Temmuz Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 14 Temmuz Salı  2020 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Sevdiğin kişilere destek olmak isteyebilirsin. Ama bunun için hemen elin cebine gitmemeli. Bazen sadece karşındaki insanı dinlemek ve onun yanında olduğunu göstermek önemli olabilir. Bütün sıkıntıları para ile çözemeyebilirsin

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularına öncelik verebilirsin. Bir şeyleri değiştirmen olası. Eğer bazı alışkanlıkların sana sağlık açısından iyi gelmiyorsa bunları değiştirebilirsin. Egzersiz ve yemeklere öncelik verebilirsin değişim için. 

Aşk

Aşk konularında alışkanlık haline getirdiğin davranışlardan kopman gerekecek. Hep vermek, karşı tarafı düşünmek ve fedakarlıkta sınır tanımamak gibi konularda değişim yapıp biraz kendine dönmen gerekebilir

Para

Bugün parasal konularda dikkatli olmanda fayda var. Kendine bir bütçe belirlemek ve bu bütçenin içinde kalmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan kendini geri çekmen gerekecek biraz.