Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Terazi ve Yükselen Terazi Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Terazi ve Yükselen Terazi Burç Yorumları analizi

Terazi Burcu
Terazi Burcu

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi bugünkü Terazi ve Yükselen Terazi burç (14 Temmuz Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 14 Temmuz Salı  2020 Terazi ve Yükselen Terazi Burç yorumları

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

İnsanlarla iletişim konularına öncelik verebilirsin. Kendini daha iyi ifade etmek senin için önemli olabilir. Arkadaşlarınla ve sevdiğin diğer kişilerle ne konuşacağın günün gidişatını belli edebilir. İletişimde neyin seni yorduğunu görmen olası. 

Sağlık

Kendine karşı dürüst olursan bir şeyleri düzeltmen daha da kolaylaşır. Yediklerin konusunda kendini kandırmamalısın. “Su içsem yarıyor” mantrası bugün işe yaramayacak. Su arasında yediklerini de sayman gerekecek. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile bir şeyler yapmak seni yorabilir. Karşındaki insan ile anlaşmakta zorluk çekebilirsin. O yüzden bazı şeyleri zorlamamak ve ille de birlikte vakit geçirelim dememek sana iyi gelebilir. 

Para

İsteklerini bildirmen gerekecek. Ne yapmak istiyorsun, nasıl ilerlemek istiyorsun. Kendinden emin bir biçimde bu konulara odaklanmak, doğru insanlarla tanışmanı kolaylaştırabilir.