Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Yay ve Yükselen Yay Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 14 Temmuz Salı 2020/ Günlük Yay ve Yükselen Yay Burç Yorumları analizi

Yay Burcu
Yay Burcu

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi bugünkü Yay ve Yükselen Yay burç (14 Temmuz Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 14 Temmuz Salı  2020 Yay ve Yükselen Yay Burç yorumları

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

İlerlemelisin. Geriye bakmamalısın. Önceden yaşanıp da seni sıkıntıya sokan şeyleri kendi kafanda tekrar tekrar yaşamamalısın. İşte bunun için zihnini boşaltman gerekebilir. 

Sağlık

Vücudunu daha fazla dinledikçe üstündeki kontrolü de artırabilirsin. Eğer iştahın arttıysa, vücudunun ihtiyaçlarına özen göstererek bunu kontrol altına alabilirsin. Sağlığına öncelik vermelisin bugün. 

Aşk

Hislerini açığa çıkarmak ve kendini ifade etmek bazı şeylerin gidişatını değiştirebilir. Eğer yolunda gitmeyen bir ilişki varsa bir şeyleri içinde tutmamalı ve içine sinmeyen kısımları dile getirmelisin. 

Para

Maddi konularda pozitif olman gereken bir süreçtesin. Ama asla unutmamalısın. Şu an için paranın olması, olmamasından daha iyi. O yüzden bu pozitifliği devam ettirip işlerine odaklanmalısın.

Denizli Oto Ekspertiz