Bugün 15 Mart 2022 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 15 Mart 2022 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 15 Mart 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 15 Mart 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 15 Mart 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
Burçların 15 Mart 2022 Salı gününe ait Yorumuları

Sevgili Koç; sabah saatlerinde toplumsal olaylara daha duyarlı olabilir, öğleden sonra duygularını iç dünyana yöneltebilirsin. Bu zaman diliminde kendini rahat ve huzurlu hissedebilir, çevrene karşı daha merhametli ve sevgi dolu davranabilirsin. Kısa bir tatil yapma fikri hafta sonu planların içinde olabilir.

Sevgili Boğa; bugün sevdiğin veya ortak iş yaptığın kişilerle mücadele etmek zorunda kalsan da işlerinle ilgili olumlu sonuçlar alabilirsin. Öğleden sonra değişen enerjiler; aşk ve romantik ilişkilerini gündemine getirirken, hayal gücünü, ilham yeteneğini ve sezgilerini kullanman gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; akademik kariyerin veya yurtdışı ile ilgili konular hakkında alacağın haberler, keyfini yerine getirebilir.  Bu alanlarda yapman gereken işler ve yerine getirmek zorunda olduğun prosedürlerde dalgın ve dağınık davranman; zaman ve emek kaybı yaşamana neden olabilir. Acele karar vermek yerine birkaç gün beklemeyi tercih etmelisin.

Sevgili Yengeç; çalışma arkadaşlarından görebileceğin manevi destekle, yurtdışına yerleşmek, yeni bir konuda eğitim almak, kutsal yerlere seyahat etmek için planlar yapabilirsin. Bu günlerde deneyimlerini ve bakış açını geliştirmek, edindiğin bilgi birikimini çevrenle paylaşmak için yoğun istek duyuyor olabilirsin. Günlük rutin işler senin için sıkıcı olabilir.

Sevgili Aslan; bugün iç huzuruna kavuşmak ve kendini güvende hissetmek istediğin, fakat maddi kaynakların açısından endişelere kapıldığın bir gün olabilir. Gayrimenkul alım satım, yatırım ve borsa gibi risk faktörü olan konularda dikkatli davranmak, mantıklı düşünmek ve kısa vadede acele kararlar almamak gerekebilir.

Sevgili Başak; günün ilk saatlerinde ev veya çalışma hayatında planladığın konulara odaklanabilir, bitirilmesi gereken işlerini tamamlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde olayların kontrolünü elinde tutmakta zorlanabilir, sevdiklerinin gönüllerini hoş tutmak için kendi isteklerinden taviz vermek durumunda kalabilirsin.

Sevgili Terazi; iş ortamında, birlikte çalıştığın kişilerden göreceğin destek sayesinde başarılı olabileceğin bir gündesin. Rutin işlerde organize olmakta zorluk yaşayabilirsin. Beslenme programı hazırlamak, doktor kontrolünden geçmek ve estetik yaptırmak gibi sağlığınla ilgili konularda harekete geçmek için uygun bir dönemdesin.

Sevgili Akrep; Bugün, aşk ilişkilerin çok haraketli ve fırtınalı bir hal alabilir. Karşı taraf senden fedakârlık yapmanı bekleyebilir. Bu aralar kilo aldığını düşünebilir, kendine yeni kıyafetler almak isteyebilirsin. Ticari bir konuda işlerin planladığın gibi yürümemesi, sorumluluk almanı veya mücadele etmek zorunda kalmanı sağlayabilir.

Sevgili Yay; bugün senin için ailenin ihtiyaçları ön plana çıkabilir ve ailen için maddi ve manevi fedakârlıklarda bulunmak durumunda kalabilirsin. Ev ortamında kendi içine dönmek, hedef ve planlarını tekrar gözden geçirmek, duygusal huzura kavuşmak için uygun bir gündesin.

Sevgili Oğlak; bugün hedef veya kazançların ile ilgili hissettiğin endişeler, olaylara karşı aşırı reaksiyonlar vermene sebep olabilir. Bugün mantıklı düşünerek karar almak senin için zor olsa da öğleden sonra sezgilerinin ışığında yürüyüp, iç sesine kulak vererek kendini biraz daha rahatlatabilirsin. Akşam saatleri, arkadaşlarınla keyifli zaman geçirmek için ideal bir zaman dilimi olabilir.

Sevgili Kova; günün ilk yarısında çalışma arkadaşlarının desteğini alabilir, hedeflerinden sapmadan ilerleyebilirsin. İlerleyen saatlerinde sezgilerinin artması ile yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Sağlığına özen gösterip, yaşam kaliteni arttırmak için ideal bir gündesin.

Sevgili Balık; iyimser ve özgüvenli yapın, otorite figürü konumundaki kişilerin dikkatini çekip aradığın destekleri bulmana yardımcı olabilir. Ay’ın burcundaki seyri; sezgilerini arttırıp, enerjini yükseltebilir.  Planlarının temellerini sağlam belirlemeli ve istediğin girişime başlamak için önümüzdeki haftayı beklemelisin.

Denizli Oto Ekspertiz