Bugün 15 Temmuz Çarşamba 2020/ Günlük Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 15 Temmuz Çarşamba 2020/ Günlük Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç Yorumları analizi

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi bugünkü Oğlak ve Yükselen Oğlak (15 Temmuz Çarşamba) burç yorumlarına bakalım.

Burçların analizi – Bugün 15 Temmuz Çarşamba  2020 Oğlak ve Yükselen Oğlak Burç yorumları

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Aile arasında ufak tefek fikir ayrılıkları olabilir. Bazı konuşmalarda sesler yükselebilir. Bu konularda dikkatli ve yapıcı olmak sana düşecek. Sevdiğin kişilerle bir şeyleri halletmeye odaklanmalısın

Sağlık

Kendine ne kadar fazla yüklendiğini fark edebilirsin. Esas stres kaynağının kendin için oluşturduğun imkansız beklentiler olduğunu görebilirsin. Kimse bir haftada 15 kilo veremez mesela, kimse sağlıklı beslenme konusunda doğuştan yetenekli değildir. Bu konuda kendine biraz daha az yüklenmen gerekecek. 

Aşk

Bugün aşk konularında daha rahat olabilir, flörtöz hareketlerle kendini rahat bırakabilirsin. Eğer bir süredir ilişkilere kendini kapattıysan bugün iletişime daha açık olman olası. Bugün bu etkiye sırtını dönmemelisin. 

Para

Bugün bir şeyleri halletmek istiyorsan kendini biraz zorlaman gerekebilir. İyi bir disiplin oluşturmak ve önceliklerini iyi belirlemek parasal olarak sana daha iyi gelecek. İşine odaklanmalısın.

Denizli Oto Ekspertiz