Bugün 16 Ağustos Pazar 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 16 Ağustos Pazar 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 16 Ağustos Pazar 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi Bugün 16 Ağustos Pazar 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

Bugün kendine özen göstermek isteyeceğin bir gün olabilir. Hayatında düzene sokmak istediğin şeyler, sağlığın, keyfin… Bu tür konulara odaklanıp sakince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir

Sağlık

Sağlığına odaklanman ve ev içinde bunun için neler yapabileceğine bakman önemli olabilir. Ev içi egzersizler, sağlıklı beslenmek için plan program ve tabii ki de temizlik önceliğin olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiye daha anlayışla yaklaşabilirsin. Aranızda daha yapıcı etkiler olabilir. Bu etkiler için senin güzel bir ortam hazırlaman ve algılarını açman önemli olabilir bugün. 

Para

Dünü tekrar ederek kendini yavaşlatmamalısın. Bir şeylere odaklanmak için anı yaşaman gerekecek. Maddi konularda şu ana odaklanmak ve elindeki sayılara bakmak daha önemli olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Yaratıcılığını konuşturmak için güzel bir gün olabilir. Eğer görüp beğendiğin bir şey varsa bunu almadan önce kendin yapmayı düşünebilirsin. El emeğine daha fazla odaklanabilirsin

Sağlık

Duygusal yükünü boşaltmak için kafanı toplaman gerekebilir. Hayatı “ben bunu nasıl yoluna koyacağım” şeklinde düşünerek ve gerginlikle hareket ederek heba etmemelisin. Zihnini boşaltmaya odaklanmalısın bugün. 

Aşk

Çok büyük ve keyifli gelişmeler olmasa da kafanı aşk konularında boşaltabileceğin bir gün olabilir. İsteklerini dile getirebilir, hayatında aşk konularında kendine bir yön çizebilirsin. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. 

Para

Plan ve program yapmak sana daha iyi gelebilir. Bir şeylere mühlet vermek, sonunda daha güzel getiriler elde etmene vesile olacak. İşleri bitirip keyifli sonucu çıkarmak için güzel hazırlıklar yapabilirsin.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Enerjini yükseltmek için iyi bir gün olabilir. Sosyal izolasyon kurallarına uyarak kafanı biraz dışarı çıkarman gerekecek. Hafif bir yürüyüş ve güzel bir egzersiz sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Bugün kendini toparlamak için iyi bir gün olabilir. Kafanı dağıtmak ve kendince bir gün geçirmek için tek kişilik planlar yapabilirsin. Enerjin için güzel yürüyüşler sana çok daha iyi gelebilir. 

Aşk

İnsanlarla iletişime geçmeden bir şeylerin gerçekleşmesini beklersen… daha çok bekleyebilirsin. Hoşlandığın birisi varsa senin adım atman gerekir, onun değil. İlk adımın senden gelmesi işleri değiştirebilir. 

Para

Dün senin için zor geçtiyse bugün kafanı dinleyebilirsin. Kendince şeylere odaklanmak ve maddi kaygıları geride bırakmak daha iyi olabilir. Maddi açıdan daha sakin bir gün seni bekliyor.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Heveslendiğin şeyler için çevrendekilerin kılını bile kıpırdatmaması canını sıkabilir. Ancak bazı şeyleri tek başına yapmak sana daha iyi gelecek. Etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmek için vakit kaybetmemelisin. 

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana çok daha iyi gelebilir. Sağlığın için oksijen seviyeni artırman gerekecek. Kan dolaşımını hızlandırmak için nefes egzersizlerine ve yürüyüşlere özen gösterebilirsin. 

Aşk

Hoşlandığın birisi ile iletişimini artırmak isteyebilirsin. Ancak seçtiğin kelimelerde çok dikkatli olman gerekecek. Karşındaki insanı kırmadan kendini ifade etmekte zorlanabilirsin bugün

Para

Dünün yorgunluğunu atmak ve bugüne odaklanmak için iyi bir vakit. Bir şeyleri tamamen sonlandırmak ve bugün de sonuca odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Sevdiğin kişilerle iletişimini kuvvetlendirmek için iyi bir gün olabilir. Direkt olarak bu kişilerle yüz yüze görüşemesen de ve bazı aktiviteler için doğru zaman olmasa da iletişim kanallarını açmak sana çok daha iyi gelecek. 

Sağlık

Zihnin daha açık olabilir. Bu enerjiyi güzel şeylere harcaman gerekecek. Stres ve gerginliklerin gününü gölgelememesi için keyifli eylemlere odaklanabilirsin bugün. 

Aşk

Aşk konularında daha net bir etki olabilir. İletişiminiz açık olabilir. Neleri istediğini daha net görebilirsin. Bu etkiyle hareket etmek aşkta sana daha güzel şeyler getirebilir. 

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlardan daha iyi bir noktada olabilirsin. Ancak bu durumu övünmek için dile getirmemelisin. Bir şeyleri daha sakin bir dille ifade etmek ve alçak gönüllü olmak sana daha fazla şey katabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Hayatına disiplin getirmek isteyebilirsin. Bunun için hareketlerinde özenli olman ve belli bir plan, program dahilinde hareket etmen gerekecek. Öz disiplinini kuvvetlendirecek şeylere odaklanabilirsin. 

Sağlık

Sahip olduklarına şükretmek ve elindekilere odaklanmak, duygusal yüklerini atmanın yolunu açabilir. Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için zihinsel olarak kendini gerginliklerden kurtarman gerekecek. 

Aşk

Romantik olarak bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Aşk konularında netlik olacak. Bir şeylere odaklanman ve adımlar atman daha da kolaylaşabilir. Bu etkiyi iyi bir biçimde değerlendirmelisin. 

Para

Bulutlar dağılıyor ve sen arkasında neler var artık daha net görebiliyorsun. Geleceği planlamada maddiyata öncelik verebilirsin. Atacağın adımlar sana daha iyi gelebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Hevesle bir şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yarım ağız işler yapacağına kendini bu işlere tamamen vermen gerekecek. Hevesle ve keyifle işlere odaklanmak sende daha iyi etkiler yaratabilir. 

Sağlık

Yoga gibi egzersizlerle hem esneme hareketlerine odaklanabilir hem de zihnini boşaltmak için kendine zaman ayırabilirsin. Bu egzersiz türünü araştırmak ve yeni şeyler öğrenmek sana çok daha iyi gelebilir. 

Aşk

Havadaki etki daha yapıcı ve keyifli olabilir. Aşk konularında kendini daha rahat ifade edebilirsin. Bu yapıcı enerji, bir şeyleri yoluna koymanıza vesile olabilir. Sevdiğin kişiye daha fazla vakit ayırabilirsin. 

Para

Bugün kendini memnun etmen gerekebilir. Bazı konularda kendinin en büyük eleştirmeni olabilirsin. Ancak acımasız davranarak kendine haksızlık etmemeli ve parasal kaygılara düşmemelisin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bir şeyleri bitirmek için iyi bir enerjin olabilir. Sakince düşünmek ve bazı konuları yoluna koymak sana daha iyi bir enerji katabilir. Bazı konuları iki kere gözden geçirebilir ve daha sağlam adımlar atabilirsin. 

Sağlık

Dinlenmek demek tembellik etmek demek değildir. Enerjin yüksek olsa bile bir şeyleri yavaştan alıp daha sonradan oluşabilecek yorgunlukların önüne geçebilmelisin. Ancak bu boş boş oturmak anlamına gelmiyor. Bu dengeyi senin kurman gerekecek bugün. 

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri içine atmak isteyebilirsin. Bazı konuları kendine saklamak, kendince hareket etmek daha mantıklı gelebilir. Platonik olarak birisine ilgi duyuyorsan bugün adım atmak gözünde büyüyebilir. 

Para

Her şeyi daha sakin bir kafayla düşünmek için iyi bir gün olacak. Yeni kararlar almadan önce iki kere düşünebilir, kendine vakit tanıyabilirsin. Çünkü maddi konularda biraz bu duruma ihtiyacın olacak.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Kafanı daha rahat toparlayabilir, bir şeyleri daha rahat yoluna koyabilirsin. Senin için daha keyifli gelişmeler kapıda olabilir. Enerjini güzel ve keyifli konulara harcayabileceksin. 

Sağlık

Duygusal ve fiziksel olarak kendini bir dengeye getirmen gerekebilir. Zihnini açmak ve fiziksel olarak daha fazla kuvvet elde etmek için yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bir şeyleri dengeye oturtman daha iyi olacak. 

Aşk

Kendini ifade etmek ve farklı insanlarla iletişime geçmek için çok iyi bir gün olabilir. Bazı konuları dile getirmen kolaylaşabilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin. 

Para

Sıkıntılı durumlar geride kalmış ve kendini daha rahat hissedeceğin bir vakit gelmiş olabilir. Ancak tasarrufu elden bırakmak için erken olabilir. Bugün bir şeyleri kutlamak için acele etmemeli ve dikkatini toplamalısın.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Bugün özellikle çevrenizde yaşananlara karşı büyük bir duyarlılık gösterir ve sonrasında ruhsal anlamda yorgun düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde hızla gelişen olaylara adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Parasal konularda biriken sorunlar sizin ilginizi bekliyor. Ertelenmesi size büyük zarar verebilir.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Bugün enerjin daha dolu dolu olabilir. Her şeye aynı anda odaklanmak isteyebilirsin. Ancak bazı konularda önceliklerini net bir biçimde seçmen senin için daha önemli olabilir. 

Sağlık

Bir şeyleri kontrol etmek ve yoldan sapanları düzeltmek için güzel bir gün olabilir. Eğer diyetinde bazı gerilemeler olduysa bugün bu konulara odaklanabilirsin. Sağlık için daha mantıklı kararlar alacaksın. 

Aşk

İletişimler seni güzel aşklara götürebilir. Sevdiğin birisi yoksa eğer, insanlarla iletişimini artırabilir ve güzel flörtleşmelere kendini açabilirsin. Aşkın güzel etkileri seni daha fazla sarabilir. 

Para

Bugün öz disiplinini kuvvetlendirmek için işe odaklanman gerekecek. Dinlenmek veya boşvermek isteyebilirsin ancak bunun sana pahalıya patlamaması için işe odaklanmalısın. Başka bir gün dinlenebilirsin.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

B

Genel

Son zamanlarda kendini çok miskinleşmiş hissediyorsan bugün bu negatif enerjiyi üstünden atabilirsin. Daha hareket dolu, enerji dolu bir gün geçirmen olası. Keyifli konulara vakit ayırabileceksin. 

Sağlık

Egzersize özen göstermek sende çok daha iyi bir etki yaratabilir. Gün içerisinde, evinde egzersiz olarak neler yapabileceğini öğrenebilir ve kendine bir hareket kazandırabilirsin. 

Aşk

Bugün uyum söz konusu olduğunda bir şeyler daha iyi ilerleyebilir. Aşk konularında uyum çok baskın olacak. Sevdiğin kişiyle birbirinizi anlamanız ve ortak adımlar atmanız olası. 

Para

Maddi konularda daha iyi bir noktaya gelebilmen için her zamankinden farklı bir şey yapman gerekebilir. Ufkunu genişletmeli ve kendini geliştirmelisin. Bugün araştırmalar yapmak için iyi bir gün.