Bugün 17 Mart 2022 Perşembe/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 17 Mart 2022 Perşembe/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 17 Mart 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 17 Mart 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 17 Mart 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 17 Mart 2022 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim


Sevgili Koç;  yönetici gezegenin Mars, burç değiştirerek kariyer evine yerleşti. Önümüzdeki günlerde bu alanda; daha sabırlı, kararlı, kalıcı adımlar atmanı ve mücadeleci olman gerekebilir. Yeniay ise; üzerinde kötü etkisi olan şeylerden kurtulmana yardımcı olacaktır. Akşam saatlerinde olası gerginliklere dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; Yeniay’ın etkisiyle, hedefine odaklanabilir, yeni teklifler alabilir, kendini yeni gruplar içerisinde bulabilirsin. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; eğitim almak, araştırma yapmak, seyahat etmek ve vizyonunu büyütmek için fırsatlar bulabileceksin. Düşünce veya inançlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi, ortak kaynaklarında gerçekçi ve sağlam adımlar atmanı, risk almamanı, kısaca parana sahip çıkmanı vurguluyor. Yeniay’ın etkisiyle; önünüzdeki günlerde yeni bir iş bulabileceğin gibi terfi etmende mümkündür. Akşam saatlerinde gereksiz çıkışlardan kaçınmaya özen göstermelisin.

Sevgili Yengeç; Mars’ın karşıt burcuna geçmesiyle, eş ve ortaklı ilişkilerinde hem mücadeleci hem de sabırlı olman gerekebilir. Yeniay; uluslararası işler, ticaret, medya yayıncılık ve eğitim ile ilgili başlangıçlar yapmana, kendini göstermene fırsat verirken, duygusal bir rahatlama süreci de yaşayabilirsin. Öğleden sonra ikili ilişkilerde dikkatli olmalısın.

Sevgili Aslan; Yeniay’ın etkisiyle, kredi, miras, nafaka, gayrimenkulle ilgili gelişme ve fırsatlar yakalayabilir, hukuksal bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; çalışma alanında sorumluluk alman, üstlerinle mücadele etmen, kendini kanıtlaman gerekebilir.  Sağlığına dikkat etmen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Başak; Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle, aşk hayatın, varsa çocuklarınla ilgili konular, hedeflerin ve sosyal statün ile ilgili somut kararlar almak veya mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Karşıt burcunda olan Yeniay; isteklerin konusunda net kararlar almana yardımcı olacaktır.

Sevgili Terazi; Yeniay’ın etkisiyle, bedensel ve ruhsal olarak yeni başlangıçlar yapabileceğin gibi çalışma ve iş alanında da yeni fırsatlarla karşılaşman mümkün. Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; ev, aile ve büyüklerinle ilgili somut kararlar alman, mücadele etmen ve dik durman gereken durumlar olabilir.

Sevgili Akrep; Yeniay’ın etkisiyle, romantik veya arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya yeni bir hobiyle ilgilenebilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın da burç değiştirmesiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim gibi alanlarda mücadeleci, disiplinli ve planlı olman gerekebilir. Tartışmalara açık bir gece olabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay;  Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle; parasal konularda çok temkinli olabilir veya fazla harcama yapabilirsin. Kazançlarını arttırmak için mücadele etmek zorunda kalman mümkündür. Yeniay’ın etkisiyle; kendinle veya ailenle ilgili bir değişim yaşayabilir, bazı konularda farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; Mars’ın burcundaki seyri, kişisel isteklerinde kararlı, mücadeleci, sabırlı ve hedef odaklı olmanı sağlayacaktır. Yeniay’ın etkisiyle; kardeş ve yakın çevrenle ilgili gelişme ve fırsatlar olabileceği gibi, uzun zamandır ilgilendiğin bir konuda eğitim de alabilirsin. Akşam üzeri iletişim ve fikir ayrılıklarına dikkat.

Sevgili Kova; para evinde oluşan yeniay; kaçırmış olduğun bir fırsatı tekrar gündeme getirirken, yeni bir kazanç kapısı da açabilir. Mars’ın oğlak burcuna geçmesiyle; korkularınla yüzleşebilir, hedefin konusunda kararlı ve azimli olabilir, kendinle mücadele edebilir, gizli düşmanlarını da fark edebilirsin.

Sevgili Balık; burcunda gerçekleşecek olan yeniay, kararsızlığının bitmesine, hedefine odaklanmana, hayatınla ilgili yeni bir başlangıç yapmana fırsat verecektir. Mars’ın oğlak burcuna geçmesi; sosyal çevrenin daha aktif olmasına, bu alanda yaşanabilecek mücadeleye işaret edip, ciddi sorumluluk almanı gerektirebilir.

Denizli Oto Ekspertiz