Bugün 17 Ocak 2022 Pazartesi için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 17 Ocak 2022 Pazartesi için Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (17 Ocak 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (17 Ocak 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (17 Ocak 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Sevgili Koç; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte iş, kariyer ve ailevi konular gündemin haline gelebilir. Sorumluluklarının bilincinde olduğun, azim ve hırs ile çalışmalarını sürdürdüğün anlarda, maddi ve manevi destekleneceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Bu yeni ay ile yeni bir işe başlayabileceğin gibi terfi de alabilirsin.

Sevgili Boğa: sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, medya, yayıncılık, uluslararası işler, seyahatler, ticaret, eğitim ve iletişim içeren her tür alan gündemin haline gelebilir. Ay sonuna kadar karşılaştığın sürpriz gelişmelerle mutlu olabilirsin. Bu kiminiz için aşk, kiminiz için tatil, kiminiz içinde sosyal medyada gündem haline gelmek olabilir.

Sevgili İkizler; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, eş ya da ortaklı işlerden gelen kazanımlar, vergi, sigorta, kredi ve hukuksal konularda karalar almana ve adım atmana yardımcı olabilir. Fakat yine de tedbirli olmanda yarar var. Ticaret veya banka işlerinde yaşanacak gelişmelere ve olası hatalara hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Yengeç; sabaha karşı karşıt burcun Oğlak’ta doğacak olan Yeniay; şartlarını dahi iyi görmene, eş ve sevgilini sorgulamana, yardım aldığın kişileri dikkatle analiz etmene olanak sağlayabilir. Eş seçimi, aşk ve sevgi gibi konularının yoğun olduğu bu dönemde dikkatli olurken dürtüsel davranmamanda fayda var.

Sevgili Aslan; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte günlük rutin işler ve sorumluluklar, sağlıkla ilgili konular, üstlerin veya çalıştığın arkadaşlarınla ilgili meseleler gündemin haline gelebilir. Üstlenmiş olduğun sorumluluklarda çevrendeki kişilerden yardım görebilir, adım adım yükselişe geçebilirsin.

Sevgili Başak; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay, aşk ve flörtüne, yaratıcı becerine, hobini, çocuğuna, eğlenceli aktivitelerine vurgu yapıyor olabilir. Yeteneklerini konuşturup keyif aldığın, varsa çocuklarının başarılarına ortak olduğun, aşka derin duygularla bağlandığın şanslı bir dönem geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, aile ve ailevi konular, kariyerindeki dönüşüm ve gayrimenkulle ilgili konular gündemine yükselebilir. Ailenden maddi ve manevi destek alabilir, sırtını rahatça onlara dayayabilirsin. Çevrendeki kadınlardan destek görebilir, işinde terfi edebilir veya iş değişikliği yapabilirsin.

Sevgili Akrep; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile birlikte, yakın çevrenle duygusal bağlar kurduğun, bilgilerini paylaştığın ve bol bol seyahat ettiğin bir süreç başlayabilir. Hayatındaki kişilere bakış açını değiştirebilir, daha tutkulu ve sahiplenici bir tavır takınabilirsin. İletişim içerikli alanlarda başarı ve kazançlar sağlayabilirsin.

Sevgili Yay; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay, parasal kaynaklarında oluşabilecek artışları, yeni gelir kapılarını, bedensel sağlığınla ilgili değişimini ve kendini ifade etme konusunda daha ciddi olabileceğine işaret ediyor. Çevrendeki insanların da desteğiyle kimi konularla çözüm üretmek için çalışmalara başlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; sabaha karşı burcunda doğacak Yeniay, zaten öncü olan karakterini daha da destekleyebileceği gibi, kendinde, karşındaki kişide, evinde veya iş hayatında, özel kararlar almana ve girişim yapmana fırsat tanıyabilir. Sorumlu, bilinçli, atak ve sosyal olduğun bu dönemi maddi bollukla geçirebilirsin.

Sevgili Kova; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay ile, sosyal ortamlardan uzaklaşarak korkularınla yüzleşmeyi, ruhsal ve bedensel olarak şifalanmak için yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Hayatına ışık tutmak istediğin bu dönemde, ilişkilerini sorgulamak danışmanlık almak isteyebileceğin gibi bir Astrologdan da yardım alabilirsin.

Sevgili Balık; sabaha karşı Oğlak burcunda doğacak Yeniay, hedef ve ideallerini yapılandırmana, kazançlarını arttırmana ve sosyal guruplardan keyif almana yardımcı olabilir. Uzun zamandır arzu ettiğin bir hayalin gerçekleşebilir, projelerini yurt dışında sergileyebilir veya olgun kişilerden maddi manevi destek görebilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz