Bugün 18 Mart 2022 Cuma/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 18 Mart 2022 Cuma/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 18 Mart 2022 Cuma ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 18 Mart 2022 Cuma ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 18 Mart 2022 Cuma ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 18 Mart 2022 Cuma gününe ait Yorumularını inceleyelim

Sevgili Koç; bir önceki günün durağan enerjisini geride bıraktığın, daha sosyal olmak istediğin bir gündesin. Kendini ve hedeflerini ifade etmek isteyebilir, planladığın girişimleri sevdiklerinle paylaşabilirsin. Gün içerisinde ailenin veya sevdiklerinin sorunları ile mücadele etmen gerekse de akşam saatlerinde kendini daha keyifli hissediyor olacaksın.

Sevgili Boğa; haftanın son gününü evde dinlenerek geçirmek isteyebilirsin. Fakat eğitim veya yurtdışı bağlantılı konularla ilgili kontrol edemediğin değişikliklerinin olması, kendini kararsız ve huzursuz hissetmene neden olabilir. Ailen veya aile büyüklerinden alacağın tavsiyeler ise seni bir nebze rahatlatabilir.

Sevgili İkizler; genel anlamda arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmekten keyif aldığın bir gündesin. Ancak harcamalarında kontrollü davranmak zorunda olman duygusal gerginlik hissetmene neden olabilir. Sevdiğin kişi ile ortak bir karar alabilir, kazançlarınızla ilgili konuda planlama yapabilir, harekete geçmek isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde, eş veya sevdiğin kişi ile fikir çatışmaları yaşayabilir ve bu nedenle aranızın açılmasına sebep olabilirsin.  İlerleyen saatlerde, daha uyumlu olmak için gösterdiğin gayret; duygularını tekrar kontrol altına almanı ve aranızın düzelmesini sağlayabilir. Kariyerin ile ilgili konularda ani bir gelişme yaşanabilir.

Sevgili Aslan; ortak kaynaklarınla ilgili yeni bir gelişme, hafta sonunu yolculuk yaparak geçirmene neden olabilir. Kontrolün dışında gelişen bu durum, günlük işlerini aksatmana neden olsa da sosyal ilişkilerinden alacağın keyif, kendini mutlu ve huzurlu hissetmende yardımcı olacaktır.

Sevgili Başak; spontane gelişen bir olay nedeniyle, sevdiğin veya ortağın ile yaşayabileceğin fikir ayrılıkları sorunlara neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde eski bir borcun gündeme gelmesi, sorunlara pratik bir çözüm bulmak için harekete geçmeni sağlayabilir. Akşam saatlerinde kendini daha keyifli hissedeceksin.

Sevgili Terazi; Eş veya sevdiğin kişiler ile bazı sorunlarınızı çözmek adına görüşme yapabilir, ilişkinizi korumak adına taviz veren taraf olabilirsin. Ev ve aile içi sorumluluğunun artması mümkün. Yaşam enerjinin yüksek olması; arzu ettiğin sonuçları almana, cesur girişimler yapmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde yakın çevrenden kaynaklı iletişim ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek ve ilerleyen saatlerde kendini daha iyi hissedeceksin. Günlük rutinlerini kolaylıkla yerine getirmek, bedensel sağlığınla ilgilenmek ve hafta başı yapacaklarını organize etmek için ideal bir gün.

Sevgili Yay; romantik ilişkilerinde şanlı bir süreç içinde olman, hafta sonunu keyifli geçirmeni sağlayabilir. Sosyal organizasyonlarda bol bol ilgi görebilir veya etrafındaki kişilerle flört edebilirsin. Sabah saatlerinde maddi konular hakkında hissettiğin endişe de kendiliğinden kaybolacaktır.

Sevgili Oğlak; uzun zamandır kendini ifade etmekte, girişim yapmakta yaşadığın sorunlar bu dönemde sona erebilir. Enerjinin ve motivasyonunun yükselmesiyle; kendi kararlarını kendisi veren kişi haline gelebilirsin. Evin, ailen veya sevdiklerinin ön planda olacağı bugün, fikir ve görüşlerin çevren tarafından takdirle karşılanabilir.

Sevgili Kova; para evinde oluşan yeni ayın etkisiyle, bütçeni sağlıklı bir şekilde oluşturabilir, yeteneklerine odaklanabilir veya sağlığınla ilgili yeni kararlar alabilirsin. Günü; yakın çevren ve akrabalarınla keyif içinde geçiriyor olsan da düşüncelerin zaman zaman bulunduğun ortamdan uzaklaşmana neden olabilir.

Sevgili Balık; Bugün yükselen enerji seviyenle, daha fazla sosyal olmak, gruplar içerisinde yer almak için çaba gösterebilirsin. İş hayatınla ilgili yeni hedefler belirlemek ve kazançlarını arttırmak yönünde plan yapmanın tam zamanı. Fazla özgüvene kapılıp, aşırı harcama yapmamaya dikkat etmelisin.

Denizli Oto Ekspertiz